PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره در خرید تلویزیون تعمیرکاران محترم وارد شوند uf850LG

zal0000
6th September 2016, 11:14
ضمن عرض سلام بنده قصد خرید ال ای دی 49 اینچ UF850 ال جی دارم به قیمت سه تومن ولی واقعا دو دل هستم همین الان هم خواستم بخرم ولی گفتم یک مشاوره بگیرم خواستم قبل از خرید یک مشاوره با تعمیرکاران محترم داشته باشم حالا سوالم اینه از تعمیرکاران محترم انجمن بزرگ کیان ست ایا واقعا این برند یک برند خوبی هست ؟ایا خرابی برد یا لامپ تصویر تا حالا داشته و سایر مشکلات دیگر خواهش دارم که بنده رو راهنمایی فرماییند سپاس

mabina
6th September 2016, 11:26
با سلام اولا ال ایدی لامپ تصویر نداره درثانی کیفیت اکثر ال ای دی های موجود در بازا تقریبا در یه حده و واگه اتفاق غیر منتظره براشون نیافته مثه شسکته شدن واتصال وغیره اکثرا یه چند سالی کار میکنند تا پنج شیش سال ب عد باید دوباره یه تازشو بخری.

M.Salehi
6th September 2016, 11:42
سلام دوست عزیز

از لحاظ قیمت و امکانات تلوزیون خوبی هست
البته بنده استفاده نکردم یا این مدل برای تعمیر نیومده

106681

مشخصات فنی خوبی داره

CPU

Quad (1.1GHz, 512KB)

GPU
Mail T-760MP4 (550MHz)

HEVC Decoder
4K@60fps, 10bit

DDR
3GB

Flash
8GB

بنظر من خوبه
درمورد خرابی شما باید در نظر بگیرید گران قیمترین دستگاهها هم احتمال خراب شدن دارند
علاوه بر شرایط محیطی مثل وارد شدن ضربه احتمال نفوذ اب و غیره
نوسان برق هم یکی از عوامل ایجاد خرابی هست

سایر احتمالات ایراد کارخانه ای هم که توسط گارانتی تحت پوشش هست
پس نگران نباشید

ARIYA
6th September 2016, 12:52
درود
چند روز پیش برای یکی از آشنا ها وصل کردم متاسفانه بکلایت نور خوبی نداشت وکنتراست تصویر
تفاوت ایده آلی ایجاد نمی کرد و تصاویر با حداکثر کیفیت مشاهده نمیشد . البته از نظر امکانات دستگاه بدی نیست
نظر شخصی هست

saeednia
6th September 2016, 13:03
سلام دوست عزیز من اعتقاد دارم نگهداری وسایل برقی خیلی مهمه
اگه گارانتی داره حداقل تا پایان مدت گارانتی خیالت راحته بعدش هم توکل به خدا

zal0000
6th September 2016, 13:08
درود
چند روز پیش برای یکی از آشنا ها وصل کردم متاسفانه بکلایت نور خوبی نداشت وکنتراست تصویر
تفاوت ایده آلی ایجاد نمی کرد و تصاویر با حداکثر کیفیت مشاهده نمیشد . البته از نظر امکانات دستگاه بدی نیست
نظر شخصی هست

===========================
قربان شاید تنظیمات مروبط به منو رو دقیق تنظیم نبوده

ARIYA
6th September 2016, 19:47
===========================
قربان شاید تنظیمات مروبط به منو رو دقیق تنظیم نبوده

درود
تنظیمات را تغییر میدادم اما تصویر باب دل نبود . مدلهای دیگری دیدم که تصویر زنده تر و زیباتری
تولید میکنند . سری جدید الجی با قیمت پایین تصویر جالبی ندارند