PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شبیه ساز سنسور اکسیژن

saeedplc
11th September 2016, 12:35
سلام دوستان.پژو 1800 دوگانه دستی(کارگاهی) وقتی که یه مدت با گاز کار میکنم روی بنزین ماشین کارکردش خیلی بد میشه و مجبور میشم هرازگاهی دیاگ بزنم و دانلود کنم تا درست بشه و همیشه هم زمان پاشش سوخت تغییر میکنه و خیلی بالا میره که با دانلود کردن درست میشه و یه مدت دیگه که یا گاز کارکنم مشکل میخورم.آیا شبیه ساز سنسور اکسیژن فایده ای داره؟و یکی از دوستان یه شبیه ساز به صورت آزمایشی یمن داده که تست کنم.یک سیم آبی و مشکی داره که میدونم مثبت بوبین رگلاتور و بدنه هستش و دو سیم قرمز داره که نمیدونم چطوری به سنسور اکسیژن وصل کنم.ممنون میشم راهنمایی کنید.در ضمن ایسیو ساژم s2000هستش با سنسور اکسیژن 4 سیم.تشکر از اساتید

davood arbabi
12th September 2016, 00:21
سلام دوستان.پژو 1800 دوگانه دستی(کارگاهی) وقتی که یه مدت با گاز کار میکنم روی بنزین ماشین کارکردش خیلی بد میشه و مجبور میشم هرازگاهی دیاگ بزنم و دانلود کنم تا درست بشه و همیشه هم زمان پاشش سوخت تغییر میکنه و خیلی بالا میره که با دانلود کردن درست میشه و یه مدت دیگه که یا گاز کارکنم مشکل میخورم.آیا شبیه ساز سنسور اکسیژن فایده ای داره؟و یکی از دوستان یه شبیه ساز به صورت آزمایشی یمن داده که تست کنم.یک سیم آبی و مشکی داره که میدونم مثبت بوبین رگلاتور و بدنه هستش و دو سیم قرمز داره که نمیدونم چطوری به سنسور اکسیژن وصل کنم.ممنون میشم راهنمایی کنید.در ضمن ایسیو ساژم s2000هستش با سنسور اکسیژن 4 سیم.تشکر از اساتید
درود
دوست عزیز شما بجای شبیه ساز از آفتامات 5فیش استفاده کنی دیگه هیچوقت مشکل پیدا نمیکنی،من انواع سیمولاتورهارو امتحان کردم اصلا جواب نگرفتم،تازه زودتر از برنامه ریزی خارج میشه.
موفق ؛

ali5111
12th September 2016, 12:05
درود
دوست عزیز شما بجای شبیه ساز از آفتامات 5فیش استفاده کنی دیگه هیچوقت مشکل پیدا نمیکنی،من انواع سیمولاتورهارو امتحان کردم اصلا جواب نگرفتم،تازه زودتر از برنامه ریزی خارج میشه.
موفق ؛
سلام بر شما
ممنون میشم طریقه نصب رله رو توضیح بفرمایید.

saeedplc
12th September 2016, 12:15
سلام.تشکر از همه دوستان.بله واقعا ممنون میشم اگه طریقه نصب و عملکردش رو توضیح بدید.بازهم تشکر

davood arbabi
12th September 2016, 12:29
سلام.تشکر از همه دوستان.بله واقعا ممنون میشم اگه طریقه نصب و عملکردش رو توضیح بدید.بازهم تشکر
درود؛
شما اول پایه چهار سنسور اکسیژن که همون سیم مشکی میشه قطع کن و سر سیم هارو به پایه های 30و 87a وصل کن،پایه 85 آفتامات رو به منفی بدنه و پایه 86 رو به مثبت شیربرقی رگلاتور وصل کن و در آخر ایسیو بنزین حتما فلش بشه،تمام
فقط چراغ چک روی گاز روشن میشه و مشکلی نیست.موفق

saeedplc
12th September 2016, 13:06
تشکر ازشما استاد عزیز.یعنی در زمان کارکرد روی گاز ارتباط سنسور اکسیژن با ایسیو قطع میشه؟

davood arbabi
12th September 2016, 18:13
تشکر ازشما استاد عزیز.یعنی در زمان کارکرد روی گاز ارتباط سنسور اکسیژن با ایسیو قطع میشه؟

درود
بله عزیز،قطع شدن برای کامپیوتر تعریف شده و برنامه به هم نمیخوره ولی سوخت گاز تعریف نشده و بدلیل تفاوت عمده ی گازهای خروجی گاز با بنزین سنسور ولتاژ های نادرست به ایسیو میده و باعث بهم ریختن ایسیو میشه،شبیه سازهای داخل بازار 98%جواب نمیده.

TuneUp_Vahab
14th September 2016, 16:26
سلام.از راهنمایی خوبتون خیلی خیلی متشکرم.

سلام
مچکر

درود:

دوستان عزيز،جهت تقدير از پست هاي ارسالي از دكمه تشكر زير هر پست استفاده نماييد تا تاپيك شلوغ نشود.