PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خاموش نشدن چراغ چک

majid487
6th October 2016, 22:09
سلام خدمت بزرگواران.دوستان چراغ چک ماشین من چندوقتیه روشن شده و دیاگ زدم خطای سنسور اکسیژن داده بود خطارو پاک کرد اما چراغ چک خاموش نشد.مجدد چندروز بعد دیاگ زدم خطایی نداشت ولی چراغ چک هم خاموش نمیشه.دوستان لطفا راهنمایی کنید.

davood arbabi
7th October 2016, 06:38
سلام خدمت بزرگواران.دوستان چراغ چک ماشین من چندوقتیه روشن شده و دیاگ زدم خطای سنسور اکسیژن داده بود خطارو پاک کرد اما چراغ چک خاموش نشد.مجدد چندروز بعد دیاگ زدم خطایی نداشت ولی چراغ چک هم خاموش نمیشه.دوستان لطفا راهنمایی کنید.
درود
دوست عزیز ماشین چیه؟مدل چنده؟ایسیوش چیه؟تکسوزه یا دوگانه دستی یا کارخانه ،چراغ چک روشن باشه دستگاه خطایی نزنه!!؟لطفامشخصات ماشینو کامل بگید تا درست راهنمایی بشید؛

majid487
7th October 2016, 08:18
تشکر.پژو ۴۰۵ مدل ۸۵ دوگانه دستی با ایسیو ساژم s2000pl4.بله خطایی نداره اما چراغ چک خاموش نمیشه ولی ماشین میزان کار میکنه.لازم به ذکره اخیرا دادم جایی برام شبیه سازسنسور اکسیژن نصب کردن و سیمیکه ولتاژ مثبت داشت (شبیه ساز)به سیم شماره ۳سنسور اکسیژن وصل کرد و ۱روز بعد چراغ چکم کلا روشن شد.شکم به شبیه ساز رفت و این موضوع رو دراین سایت مطرح کردم اساتید لطف کردن و راهنمایی کردند که سیم ۴از سوکت سنسور اکسیژن میبایست وصل بشه مجدد خودم روی سیم شماره۴نصبش کردم اما بازهم خطایی نداره اما چراغ چک روشنه.تشکر