PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فایل بیکد ای سی یو کروز سمند e8

hojat_ramezani
19th October 2016, 17:51
سلام دوستان گرامی
من یک ای سی یو سمند دارم ک میخام بیکدش کنم لطفا بگید ک کدوم ای سی رو باید پروگرام کنم و لطف کنید بگید ک فایل بیکدش کجاست و اگه ممکنه برام فایلشو بزارید ممنونم میشم از محبتتون بعد از اینکه فایلو انتقال دادم ب ای سی ایا باید در سیم کشی ماشین هم جابجایی انجام بشه ی ن ماشین سمند دوگانه سوز روی ای سی یو هم زده کروز سی ان جی e8و رویه پایه هایی ک سوکت بهش وصل میشه زده cb8ممنون میشم از دوستان و اساتید محترم اگه زودتر جواب بدهند

hojat_ramezani
23rd October 2016, 15:39
سلام دوستان گرامی اساتید یزرگ کسی نیست راهنمایی کنه

TuneUp_Vahab
24th October 2016, 10:38
سلام دوستان گرامی
من یک ای سی یو سمند دارم ک میخام بیکدش کنم لطفا بگید ک کدوم ای سی رو باید پروگرام کنم و لطف کنید بگید ک فایل بیکدش کجاست و اگه ممکنه برام فایلشو بزارید ممنونم میشم از محبتتون بعد از اینکه فایلو انتقال دادم ب ای سی ایا باید در سیم کشی ماشین هم جابجایی انجام بشه ی ن ماشین سمند دوگانه سوز روی ای سی یو هم زده کروز سی ان جی e8و رویه پایه هایی ک سوکت بهش وصل میشه زده cb8ممنون میشم از دوستان و اساتید محترم اگه زودتر جواب بدهند

درود:

خدمت شما فايل در پست شماره 9
توضيحات تكميلي نيز در تاپيك زير داده شده است

درخواست فلش بی کد زیمنس بایفول (http://kiansat.kim/showthread.php?t=90686)