PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد تغذیه با باتری این مدل فایندر

persia78
20th November 2016, 20:24
با سلام و خسته نباشید

نمی دونم تاپیک رو جای مناسبی میزنم یا خیر

بنده خیلی به الکترونیک آشنایی ندارم ، اگه لطف کنید یه سری راهنمایی می خوام

یه مدل فایندر سیگنالی دارم که نیاز به برق و باتری نداره ، برای روشن شدن از برق رسیور تغذیه میکنه

107902

اما بعضی مواقع به بعضی از دستگاه ها وصل میکنم مثل استرانگ و مدیا استار ، روی بعضی از فرکانس ها خاموش میشه یا اینکه روی لودینگ می مونه ، حالا بگذریم شاید مشکل سخت افزاری داشته باشه بحث سر این نیست ، می خوام براش تغذیه درست کنم یا اگه تغذیه آماده ای بیرون هست لطف کنید معرفی کنید

تو یوتوب و بعضی از سایت های روسی دیدم براش که از دو تا باتری کتابی 9 ولت برای راه اندازیش استفاده کردن ، اما فکر کنم برای کار من که مدت زمان طولانی ازش استفاده می کنم زود باتری خالی بشه

107903

آیا با مشخصات ولتاژ و آمپر این مدل فایندر چیزی هست که هم شارژی باشه و هم این میزان شارژ باتری رو نشون بده مثل این پاور بانک ها که ال ای دی برای نمایش میزان شارژ دارن

10V-20V 300mA

mioo_sara
21st November 2016, 10:39
شما بايد ابتدا از طريق كاتالوگ دستگاه بررسي كني ببيني ولتاژ ورودي مورد نياز اين فايندر چقدره
اگر مقاديري كه نوشتي درست باشه و در كاتالوگ هم همين ميزان نوشته باشه يك باطري 9 ولت شارژي و يك عدد 1.2 ولت قلمي شارژي نياز داري

اگه در سايت روسي نوشته دو عدد كتابي نيازه پس بايد
با 2 عدد باطري 9 ولت كار بكنه و يا با سيم آنتن (- با توجه به 18 ولت خروجي بسياري از تيونر ها) شما مي توني 2 عدد باطري 9 ولت شارژي بخري و به دستگاه متصل و سيم كشي كن يه جعبه هم براش درست كن و راحت هر روز يا دو سه روز يكبار ( بستگي به مصرف شما داره) مي توني شارژش كني

در صورتي كه خواستي بفهمي چقدر از شارژ باطري باقي مونده با مولتي متر ديجيتال يا دستگاههاي تستر باطري مي توني بفهمي