PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد ارتباط اینترنت برای لب تاب

gym_p
12th July 2010, 17:09
من نمیدونم اینجا باید این سوال رو مطرح کنم یا نه شرمنده
با عرض سلام
من یک لپ تاپ HP گرفتم سیستم wi-fi داخلش هست و یک PC دارم که کارت wi-fi داره می خواستم بدونم چطوری ارتباط اینترنت ADSL که دارم رو با اون لپ تاپ برقرار کنم ویندوز PC ویستا هست و ویندوز لپ تاپ سون هست .
باتشکر

amir_dadashi
5th September 2010, 17:41
این کار شنیدم میشه اما اگه ADSL wireless باشخ دیگه اینکارا لازم نیست اون مدل که تو می گی هست انگار توی نت بگرد حتما پیدا می کنی اگه پیدا کردی به ما هم بده خودم می خواستم اما نمیدونم دنبال چی بگردم

سامسونگ
9th September 2010, 14:25
در مورد ارتباط دو تا سیستم به یک مودم سوالی داشتم
مودم من مدل tp-link td-8811 است که ارتباط آن از طریق کابل usb خوب کار میکند ولی ارتباط از طریق کابل lan به سیستم دوم که آن هم ویندوز xp نصب است گاهی فعال نمی شود و گاهی حین کار قطع می شود

اگر به لپ تاپ دیگری که ویندوز سون دارد وصل کنم خوب کار می کند

Meisam-Alishahi
9th September 2010, 19:24
من نمیدونم اینجا باید این سوال رو مطرح کنم یا نه شرمنده
با عرض سلام
من یک لپ تاپ HP گرفتم سیستم wi-fi داخلش هست و یک PC دارم که کارت wi-fi داره می خواستم بدونم چطوری ارتباط اینترنت ADSL که دارم رو با اون لپ تاپ برقرار کنم ویندوز PC ویستا هست و ویندوز لپ تاپ سون هست .
باتشکر

هوالعلیم
با سلام ، شما باید یکی از دستگاه هاتون ACCESS POINT یا روتر باشه مثل مودم ADSL وایر لس دار ، اون وقت میتونی این کار رو انجام بدی اگر این موارد رو داری مجددا درخواست کنید تا راهنمایی شوید.

موفق باشید