PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کوئل ۲۰۶ تیپ ۵

majid487
5th January 2017, 21:51
سلام دوستان.موتور ۲۰۶ تیپ ۵ چراغ چکش روشن میشه و مدام خطای سنسور اکسیژن و خطای کوئل میندازه.سنسور اکسیژنها نو هستند و استاد تنظیم موتور میگه اشکال از کوئل هستش و خرابه و خطای سنسور اکسیژن بخاطر کوئل ایجاد میشه.موتور کشش خوبی نداره.دوستان بنظر شما کوئل عوض بشه؟طریقه چک کردن کوئل این ماشین با ولت متر و مقادیر اون رو اگه لطف کنید بگید ممنون میشم چون اگه واقعا خراب هستش تعویضش کنم.تشکر فراوان

TuneUp_Vahab
6th January 2017, 13:19
سلام دوستان.موتور ۲۰۶ تیپ ۵ چراغ چکش روشن میشه و مدام خطای سنسور اکسیژن و خطای کوئل میندازه.سنسور اکسیژنها نو هستند و استاد تنظیم موتور میگه اشکال از کوئل هستش و خرابه و خطای سنسور اکسیژن بخاطر کوئل ایجاد میشه.موتور کشش خوبی نداره.دوستان بنظر شما کوئل عوض بشه؟طریقه چک کردن کوئل این ماشین با ولت متر و مقادیر اون رو اگه لطف کنید بگید ممنون میشم چون اگه واقعا خراب هستش تعویضش کنم.تشکر فراوان

درود:

به تنظيم موتور بفرماييد كه كوئل تستي بندازد
در صورت رفع عيب آنرا با نمونه نو تعويض نماييد

majid487
6th January 2017, 13:45
تشکر استاد‌متاسفانه کوئل تستی نداشتند یکی دوجای دیگه هم مراجعه کردم اما نداشتن.گفتم مرحمت کنید و لطف کنید تست با ولتمتر و مقادیر رو بگید خیلی خیلی ممنون میشم

سعید زینیوند
6th January 2017, 17:51

اینم طریقه تست کوئل 206

mehran11
7th January 2017, 00:39
باسلام وتشکر از دوستان در ارسال پاسخ
از شما کاربر عزیز majid487 (http://kiansat.kim/member.php?u=182202)تقاضا داردکه سئوال خود را منبعددر جای مناسب با موضوع مطرح نمائید در غیر این صورت مجبور به حذف آن خواهیم شد
واستدعا دارد همکاران عزیز نیز دراین خصوص کاربران را راهنمایی بفرمایند.

فرهاداسلامی
23rd March 2021, 16:52
سلام وقتی خودرو شما بسته می ره یعنی در سرعتهایی شتاب لازم را نداره منظورم این نیست که مثلا در دنده چهار با فشار گاز بیشتر همون نود را بره و ۱۲۰ و۱۳۰ نه نه منظورم عدم شتاب در سرعت بالا هست کویله.... با تست کویل سالم فقط عوضکنید آزمایشی با خودرو دیگه..... عیب کویل گرمی بیش از حد به خاطر قرار داشتن بین قسمت وسط سرسیلندر

فرهاداسلامی
23rd March 2021, 16:53
ضمنا در دیاگ هم خطا کویل دارید