PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد بیکد کردن زیمنس ci6

hojat_ramezani
21st January 2017, 16:29
سلام یک فایل بیکد زیمنس تک سوز مدل 90 ci6میخام ک سالم و تست شده باشه اگه ممکنه یک فایل برام بزارید ممنونتون میشم ممنون از راهنمایی دوستان گرامی و لطفا بگید ک چ کارایی بعدش باید انجام بشهه

TuneUp_Vahab
21st January 2017, 18:37
سلام یک فایل بیکد زیمنس تک سوز مدل 90 ci6میخام ک سالم و تست شده باشه اگه ممکنه یک فایل برام بزارید ممنونتون میشم ممنون از راهنمایی دوستان گرامی و لطفا بگید ک چ کارایی بعدش باید انجام بشهه

درود:

فرمايشتان را كامل بفرماييد.
چه نوع خودرو و واسه چه شركتي مي باشد ؟

hojat_ramezani
21st January 2017, 20:00
دوستان ببخشید ک جزییات کامل نبود مدل ماشین پراید تک سوزه در حال حاظر چراغ چک هم خاموش شده و منفی رویه رله دوبل ندارم ماشین استارت میخوره ولی چون رله و چراغ چک کار نمیکنه ماشین روشن نمیشه ممنون میشم سرعتر راهنماییم کنید خیلی عذر میخام

سعید زینیوند
21st January 2017, 22:45
دوستان ببخشید ک جزییات کامل نبود مدل ماشین پراید تک سوزه در حال حاظر چراغ چک هم خاموش شده و منفی رویه رله دوبل ندارم ماشین استارت میخوره ولی چون رله و چراغ چک کار نمیکنه ماشین روشن نمیشه ممنون میشم سرعتر راهنماییم کنید خیلی عذر میخام

سلام دوست عزیز،بنده چند راهنمائی میکنم و مطمئنم اگه اجرا کنید به نتیجه میرسید.
1-برنامه بی کد رو که به ایسیو منتقل کردید،بعدش خازن 6 و 11 رو از قسمت بالا با یه تیکه سیم به هم وصل کن.
2-اگه آی سی فلش رو در آوردی حتما تمام پایه ها مطمئن شو که وصلند.
3-ببین مقاومت زیر آی سی فلش سرجاشه.
4-جای وایر 1و4 رو با 2و3 از روی کوئل عوض کن.
5-فایل فلش CI3 رو که آپ کردم بدون کد هستش.

hojat_ramezani
23rd January 2017, 22:04
سلام وخسته نباشید خدمت دوست خوبمون اقا سعید ممنون از راهنمایی و فایلهایی ک گزاشتید میخاستم بگم ک من مشکلمو همون روز حل کردم برنامه هایی ک در سایت بود و همه گفته بودن ک بعد از تست نتیجه رو اعلام کنید باید بگم ک برنامه ها مشگل داشتن و ب یکی از دوستام گفتم برام یک فایل فرستاد و با نیش استارت ماشین روشن بود بازهم از شما ممنونم ک فایلهارو در اختیار من گزاشتید ایشالاه بعدا از این فایلها استفاده میکنم ایشالاه ک تست شده باشن ممنونم از همه دوستانی ک ب نوعی منو راهنمایی کردن واقعا سایت خوب و بهتر از اون بچه های گل خوبی داره ک بدون کوچکترین چشم داشتی کمک میکنن ممنونم از همه دوستان