PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال کلی درمورد چای ساز (کتری برقی)

شب تار
21st January 2017, 19:58
سلام دوستان و همکاران عزیز چگونه می تونم قسمت قوری چای ساز را بدون کتری مخصوص خودش تست کنم
المنت قسمت قوری سالمه تست کردم فیوزحرارتی ها هم سالم هستند ممنون میشم از راهنمایتون
109088

monster2014
22nd January 2017, 00:16
درود اون دکمه هستش روی صفحه گرمکن قوری؟ توی عکس واضح نیست اگه دکمه هستش دستگاه رو باز کرده و دکمه رو از زیر یکسره کنید ببینید صفحه داغ میشه.بقیه قستمهای دستگاه کار میکنه صفحه دیجیتال روشن میشه؟

ASALAK
22nd January 2017, 13:30
سلام دوستان و همکاران عزیز چگونه می تونم قسمت قوری چای ساز را بدون کتری مخصوص خودش تست کنم
المنت قسمت قوری سالمه تست کردم فیوزحرارتی ها هم سالم هستند ممنون میشم از راهنمایتون
109088

درود دوست عزیز

شما در ابتدا چک کنید بعد از زدن کلید گرمکن دوسر المنت کریستالی زیر صفحه گرمکن ولتاز دارید یا خیر ؟
اگه بود المنت خرابه وباید تعویض شود .(ممکنه سر سیم المنت از صفحه جدا شده باشه .برام زیاد پیش اومده .باز کنید وچک کنید )

شب تار
22nd January 2017, 18:16
[QUOTE=ASALAK;508713]
درود دوست عزیز

شما در ابتدا چک کنید بعد از زدن کلید گرمکن دوسر المنت کریستالی زیر صفحه گرمکن ولتاز دارید یا خیر ؟
اگه بود المنت خرابه وباید تعویض شود .(ممکنه سر سیم المنت از صفحه جدا شده باشه .برام زیاد پیش اومده .باز کنید وچک کنید )

با سلام و تشکر از شما دوست عزیز المنت رو تست کردم سالمه

monster2014
22nd January 2017, 18:29
درود برد دستگاه رو نیر بررسی کنید برای راهنمایی بهتر عکس مدار رو اپ کنید.

ASALAK
22nd January 2017, 18:31
خوب دوست عزیز پس ایراد احتمالا از برد دستگاه هستش
واینکه نگفتید برد وصفحه دیجیتال روشن میشه یاخیر ؟
اگه روشن نمیشه یک خازن پلیستر قرمز بزرگ داره وهمچنین یک مقاومت کم اهم 2وات که بهتره تعویض بشه خرابی این 2 قطعه زیاده )
اون برد هم یک ترموستات دیجیتاله که بنده در صورت غیر قابل تعمیر بودن برد وهزینه نکردن جهت تعویض از طرف مشتری : برد رو حذف میکنم
وبجاش یک فیوز حرارتی 75 درجه زیر صفحه کار میزارم تا در صورت رسیدن به گرمای مذکور خاموش بشه .
این فیوز با المنت بصورت سری قرار میگیره وباید صطح صاف اون به کف بشقابک از زیر بچسبه تا درست عمل کنه