PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در گوشی سامسونگ j7 prim

نیما جان
31st January 2017, 11:10
درود بر اساتید و همکاران گرامی
گوشی فوق چند روزی است که خود به خود تبلیغات روش ظاهر میشه پیغام های بی ربط میده گاهی مواقع هنگ میکنه و جالب تر این که پیغام به روز گوشی میده در صورتی که اخرین ورژن را خیلی وقت نیست دانلود و نصب کردم ضمنا تمام اپلیکیشین های که نصب کرده بودم حذف کردم ولی کماکان پیغام به روز رسانی میده البته هر رب ساعت یک بار
ضمنا گوشی فوق مدل ۲۰۱۶ است

monster2014
31st January 2017, 12:58
درود گوشی رو بدید فلش کنن ویروس داره بعد ار فلش گزینه به روزاوری خوکار رو غیر فعال کنید یا خودتان گوشی رو به حالت ریکاوری ببرید و فکتوریش کنید.اموزش تو گوگل هست فراموش کردن الگویه گوشی اندرویدی سرچ کنید دقیق نوشته چکار کنید .

نیما جان
31st January 2017, 16:19
درود....ریست فکتوری کردم همچنان مشکل باقی است

monster2014
31st January 2017, 17:03
درود....ریست فکتوری کردم همچنان مشکل باقی است
پس باید بدید نرم افزارش رو عوض کن قبلش هاردریستش کن در قسمت ریکاوری گوشی.

vahid6630
3rd March 2018, 18:00
درود بر اساتید و همکاران گرامی
گوشی فوق چند روزی است که خود به خود تبلیغات روش ظاهر میشه پیغام های بی ربط میده گاهی مواقع هنگ میکنه و جالب تر این که پیغام به روز گوشی میده در صورتی که اخرین ورژن را خیلی وقت نیست دانلود و نصب کردم ضمنا تمام اپلیکیشین های که نصب کرده بودم حذف کردم ولی کماکان پیغام به روز رسانی میده البته هر رب ساعت یک بار
ضمنا گوشی فوق مدل ۲۰۱۶ است

اخرین بیلد نامبر را از سام دان کنید و بزنید