PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در کولر 18 هزار پنجره ای

abas_65
8th April 2017, 01:19
با سلام کولر اجنرال 18 باد گرم می داد و برای همین اول ان را سرویس کردم و بعد گاز ان را خالی کردم چون فکر می کردم گاز ندارد و حال وقتی ان را شارز کردم فشار شارز بیشتر 40 نمی اید و موتور تریپ می کند و حال با این فشار هم که می گذارمش کار کند لوله های ان یخ نمی زند و بعد از 15 دقیقه کمپرسور داغ می کند و تریپ می کند لطفا راهنمایی کنید

TITIO
8th April 2017, 01:39
با سلام کولر اجنرال 18 باد گرم می داد و برای همین اول ان را سرویس کردم و بعد گاز ان را خالی کردم چون فکر می کردم گاز ندارد و حال وقتی ان را شارز کردم فشار شارز بیشتر 40 نمی اید و موتور تریپ می کند و حال با این فشار هم که می گذارمش کار کند لوله های ان یخ نمی زند و بعد از 15 دقیقه کمپرسور داغ می کند و تریپ می کند لطفا راهنمایی کنید

ببرید دوباره گازگیری کنید گاز مناسب استفاده نشده

لوله ها نباید یخ یا برفک بزنند : این مورد بعلت عدم وجود گاز است

hasanzsat
8th April 2017, 20:46

با درود
اگر با سیستمهای برودتی اشنایی دارید و به اصطلاح دست به اچارید خدمتتان عرض کنم که اگر پیش از تخلیه گاز کولرتان نشتی گاز نداشت دو مورد باید عامل مشکل بود یکی پایین امدن توان موتور یا به قول تعمیر کارها کمپرس موتور ضعیف شده باشد .دوم گیر بودن لوله کپی کولر.
در حال اگر سیستم را وکیم کردید شارژ میکنید و فشار گازبیشتر از 40بالا نمی رود همان دو مورد را بررسی کنید
اورلود کردن موتور هم به خاطر کم بود گاز برگشتی است
که باید کمپرسور را خنک کند
پیروز باشید