PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در پروگرامر 4565

ssss65
16th April 2017, 15:19
با سلام خدمت اساتید محترم
یک دستگاه پروگرام 4565 دارم ای سی های مختلف را امتحان میکنم در اخر error confing lمی دهد ایا خراب است
در تمام رسیور های فول اچدی 8پایه مشکل دارد ولی در دستگاههای ایکلاس معمولی نه

@sorena
16th April 2017, 15:26
با سلام خدمت اساتید محترم
یک دستگاه پروگرام 4565 دارم ای سی های مختلف را امتحان میکنم در اخر error confing lمی دهد ایا خراب است
در تمام رسیور های فول اچدی 8پایه مشکل دارد ولی در دستگاههای ایکلاس معمولی نه

سلام
بایدشماره ایسی مربوطه که فلش بشه حتمن بایدکامل تایپ بشه اگرپسوندهایکی نباشه انجام نمیگیره
ابدیت دستگاه را ازفروشگاه اسپیار بگیریدوابدیت کنید

ssss65
17th April 2017, 11:16
ابدیت را ازکجا بگیرم سایت اسپار تعطیله لطف می کنید بهترین ستاب و توسایت بزارید ستاب 6/50 دارم روی خیلی از واژه ها علامت سوال دارد ایا مشکل از ستابه که روی خیلی از ایسیهای رسیور های فول اچدی ارور کامفینک می ده

ssss65
17th April 2017, 11:18
ابدیت را ازکجا بگیرم سایت اسپار تعطیله لطف می کنید بهترین ستاب و توسایت بزارید ستاب 6/50 دارم روی خیلی از واژه ها علامت سوال دارد ایا مشکل از ستابه که روی خیلی از ایسیهای رسیور های فول اچدی ارور کامفینک می ده