PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دود سیاه وبد کار کردن و مصرف بالای پارس تیو فایو

edrftg
6th June 2017, 00:19
سلام خدمت دوستان عزیز پارس تیو فایو مدل 93 بوش ام ای هفت چهار چهار که خیلی بد کار میکنه زمان پاشش به 20 هم میرسه خطای غلضت زیاد سوخت هم میزنه خلاصه ماشین میریزه بهم وتا زمانی که ایسیوش فلش نشه درست نمیشه . به محض فلش کردن ایسیو ماشین صاف کار میکنه ولی تقریبا 5 روز یا کمتر بعدش دوباره میشه مثه اول .شمع عوض شده سنسور اتکسیزن عوض شده ولی جواب نداد در ضمن سیم کشی هم سالمه دوستان میشه مشکل از ایسو باشه خودم شکم به ایسیو هست اگه عزیزان کسی اطلاعی در این مورد دارن لطف کنن بگن اگه از ایسیو بوده ایا قابل تعمیره واز کدوم ایسی میشه یا اصلا سخت افزاری هست یا نرم افزار دوستان عزیز منتظر جوابتان هستم

mehran11
6th June 2017, 01:37
سلام خدمت دوستان عزیز پارس تیو فایو مدل 93 بوش ام ای هفت چهار چهار که خیلی بد کار میکنه زمان پاشش به 20 هم میرسه خطای غلضت زیاد سوخت هم میزنه خلاصه ماشین میریزه بهم وتا زمانی که ایسیوش فلش نشه درست نمیشه . به محض فلش کردن ایسیو ماشین صاف کار میکنه ولی تقریبا 5 روز یا کمتر بعدش دوباره میشه مثه اول .شمع عوض شده سنسور اتکسیزن عوض شده ولی جواب نداد در ضمن سیم کشی هم سالمه دوستان میشه مشکل از ایسو باشه خودم شکم به ایسیو هست اگه عزیزان کسی اطلاعی در این مورد دارن لطف کنن بگن اگه از ایسیو بوده ایا قابل تعمیره واز کدوم ایسی میشه یا اصلا سخت افزاری هست یا نرم افزار دوستان عزیز منتظر جوابتان هستم

سلام.الزاما از ECUنمیتواند باشداول بایدبا دیاگ مطمئن ،خطاوپارامترها به دقت چک کنیدسنسورها وعملگرهایی که تغییرات نامتعارف ونوسان زیاد دارن برسی شود.ونتیجه را اعلام بفرمائید

monster2014
6th June 2017, 11:03
درود احتمال داره سوزنهای انژکتور گوشاد شده باشن همچنیی سنسور دور موتور سنسور دمای اب و سنسور اکسیژن رو بررسی کنید.

edrftg
6th June 2017, 21:31
سلام سنسورا تماما سالم هست فکر نکنم از سوزن باشه چون با فلش کردن درست نمیشد

سعید زینیوند
6th June 2017, 23:18

سلام، چند مورد از این مشکل رو در همین نوع ایسیو دیدم که با تعویض ایسیو همشون خوبه خوب شدن