PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرسیلندر پژو

saeedplc
10th August 2017, 10:27
سلام دوستان.سمند مدل ۸۷واشر سرسیلندر ترسونده بود مجبور شدم بازش کنم.واشر قبلیش دوسوراخ بود و منم واشر نو دوسوراخ گرفتم و سرسیلندر ازلحاظ تاب بررسی کردم اصلا تاب نداشت.بنابراین تراشکاری نبردم.کف سرسیلندردرظاهر انگار چندبار کف تراش شده.ممکنه واشر قبلی رو اشتباه انداخته باشن ازقبل؟سوراخهایی کف سرسیلندر که در حالت گودی قرار داشتن انگار این گودی به کف سرسیلندر خیلی نزدیک بود بخاطر همین شک دارم که واشر دوسوراخ مناسبش باشه.الان سرسیلندر رو بستم منتها مشکوکم بهش.روی ماشین روشی نداره تشخیص بدم چندبار تراش رفته؟

سعید زینیوند
10th August 2017, 12:58
سلام دوستان.سمند مدل ۸۷واشر سرسیلندر ترسونده بود مجبور شدم بازش کنم.واشر قبلیش دوسوراخ بود و منم واشر نو دوسوراخ گرفتم و سرسیلندر ازلحاظ تاب بررسی کردم اصلا تاب نداشت.بنابراین تراشکاری نبردم.کف سرسیلندردرظاهر انگار چندبار کف تراش شده.ممکنه واشر قبلی رو اشتباه انداخته باشن ازقبل؟سوراخهایی کف سرسیلندر که در حالت گودی قرار داشتن انگار این گودی به کف سرسیلندر خیلی نزدیک بود بخاطر همین شک دارم که واشر دوسوراخ مناسبش باشه.الان سرسیلندر رو بستم منتها مشکوکم بهش.روی ماشین روشی نداره تشخیص بدم چندبار تراش رفته؟

سلام
ببر پیش یه تراشکار تا با میکرومتر اندازه بگیره،اون بهت میگه چقد تراش خورده.

saeedplc
10th August 2017, 13:55
تشکر دوست عزیز.خودم میکرومتر دارم اگه از نحوه اندازه گیری و تعیین واشر اطلاعاتی دارید لطفا راهنمایی کنید.سپاسگذارم

TuneUp_Vahab
10th August 2017, 16:29
تشکر دوست عزیز.خودم میکرومتر دارم اگه از نحوه اندازه گیری و تعیین واشر اطلاعاتی دارید لطفا راهنمایی کنید.سپاسگذارم

درود:

درجا فقط نوع واشر بكار رفته را ميتوان تشخيص داد.
جهت اندازه گيري دفعات تراش خوردگي حتما سرسيلند باز شده و به تراشكار مراجعه نموده تا وي با ميكرو متر سنجش كند.

saeedplc
10th August 2017, 22:16
متشکرم.حالا برفرض واشر سرسیلندر مناسب سرسیلندر انتخاب نشده باشه چه مشکلاتی ممکنه داشته باشه.نداشتن شتاب مناسب ممکنه از نامناسب بودن واشرباشه‍؟دوستان این ماشین اصلا شتاب نداره.باید خیلی بهش گازبدی تادور بگیره.ازپیکان هم شتابش کمتره.موتور بخارروغن نداره.شیمهاش خوبه.خطایی توی دیاگ نداره.استاد دیاگ میگه پارامترهای دیاگ هم خوبه.صفحه کلاج خوبه.***** بنزین نو شده.سوزن انژکتور شستشو شده.خواهشا راهنمایی کنید

سعید زینیوند
11th August 2017, 12:39
متشکرم.حالا برفرض واشر سرسیلندر مناسب سرسیلندر انتخاب نشده باشه چه مشکلاتی ممکنه داشته باشه.نداشتن شتاب مناسب ممکنه از نامناسب بودن واشرباشه‍؟دوستان این ماشین اصلا شتاب نداره.باید خیلی بهش گازبدی تادور بگیره.ازپیکان هم شتابش کمتره.موتور بخارروغن نداره.شیمهاش خوبه.خطایی توی دیاگ نداره.استاد دیاگ میگه پارامترهای دیاگ هم خوبه.صفحه کلاج خوبه.***** بنزین نو شده.سوزن انژکتور شستشو شده.خواهشا راهنمایی کنید

تمام قدرت موتور توی سر سیلندره،میل سوپاپ و شیم سوپاپها رو کنترل کن،تایم موتور هم چک شود.

saeedplc
11th August 2017, 13:22
تایم موتور خوبه.شیمگیری شده.اگه واشر مناسب سرسیلندر نباشه مشکل شتاب به وجود میاد؟ازجنس دیسک و صفحه میشه؟

سعید زینیوند
11th August 2017, 16:54
تایم موتور خوبه.شیمگیری شده.اگه واشر مناسب سرسیلندر نباشه مشکل شتاب به وجود میاد؟ازجنس دیسک و صفحه میشه؟

نازکی یا کلفتی واشر فقط تو گرم کردن ماشین و یه ذره ناچیز تو قدرت تاثیر میذاره نه اینقد که شما میگین،یه ایسیو دیگه بذار بینم مشکل بر طرف میشه یا نه.
اگه راحت دنده عوض میشه و صفحه هم رد نمیکنه پس از دیسک و صفحه نیست.

saeedplc
11th August 2017, 21:04
خیلی متشکرم.دنده ها خوب عوض میشه.چشم ایسیو تستی میذارم نتیجه رو عرص میکنم خدمتتون.

TuneUp_Vahab
12th August 2017, 09:41

درود:

اگر واشر مناسب بكار نرفته باشد زود به زود واشر ميسوزاند.