PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در خواست فایل بی کد زیمنس بایفول زامیاد cbr

KARIMI5773
26th August 2017, 16:30
سلام اساتید محترم در صورت ممکن زحمت این فایل بکشید فایل بیک معمولی که میریزم آمپر بنزین و گاز نداره

TuneUp_Vahab
26th August 2017, 18:38
سلام اساتید محترم در صورت ممکن زحمت این فایل بکشید فایل بیک معمولی که میریزم آمپر بنزین و گاز نداره

درود:

خدمت شما

فايل بي كد نيسان زامياد بايفول (http://kiansat.kim/showthread.php?t=104081&p=516430#post516430)

KARIMI5773
6th September 2017, 00:35
سلام
با تشکر از اساتید محترم
این فایل وتعدادی فایل دیگر روی این ایسیو تست زدم ماشین روشن میکنه ولی آمپر گاز و بنزین مشکل داشت فایل اولیه خودش هم خراب شده بود وچراغ چک نمیاورد بخاطر همین از فایلهای cbrخام تی ان ام هم که استفاده میکردم باز چراغ چک نداشت وبه دستگاه هم وصل نمیشد حتی داز فایلهای cbr که قبلا بکاب گرفته بودم استفاده کردم باز چراغ چک نیومد
چه فرقی با دیگر cbr زامیاد داشت متوجه نشدم چون تی ان ام هم اونو شناسایی نکرد من هم طبق برچسب اون cbr انتخاب کردم که در خواندن ایسیو کلا به هم ریخت به هر نحو فایل اصلی خودش یکی از دوستانم اصلاح وخام کرد و دوباره تعریف کلید زدم
فایل خام در سایت گذاشتم گفتم شاید بدرد بخوره

فتوحی
16th October 2017, 23:43
اینم فایل تست شده زامیاد