PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هارد وسترن دیجیتال که هیتاچی شناسایی میشود

sadegh.cold
14th October 2017, 15:31
سلام دیروز یه هارد وسترن دیجیتال 2ترا بنفش گرفتم اولا خیلی بیش از حد خر خر میکنه هدش الان که کنار سیستم نشستم عصبیم کرده و جالب اینجاست که با تمام نرم افزار های شناسایی هارد هیتاچی شناخته میشه اصلا وسترن در کار نیست..به نظر شما داستان چیه؟ طبیعیه اصلا همچین چیزی؟ ممنون

@sorena
14th October 2017, 15:39
سلام دیروز یه هارد وسترن دیجیتال 2ترا بنفش گرفتم اولا خیلی بیش از حد خر خر میکنه هدش الان که کنار سیستم نشستم عصبیم کرده و جالب اینجاست که با تمام نرم افزار های شناسایی هارد هیتاچی شناخته میشه اصلا وسترن در کار نیست..به نظر شما داستان چیه؟ طبیعیه اصلا همچین چیزی؟ ممنون

سلام
هیتاچی یکی ازبرزگترین وبهترین شرکتهای تولیدکننده هارددردنیاست.احتمالن این هاردهم بشفارش شرکت وسترن دیجیتال ساخته شده.
بهترین مارک که بدون دردسرکارکنه.سی گیت هست بدش خودمارک هیتاچی.بدتوشیبا.......اشغالتر ینش وسترنه
عیب هاردشما:هنگام حمل ونقل احتمالن صدمه دیده است یا زمین افتاده ک هدش صدامیده!

sadegh.cold
14th October 2017, 19:25
سلام
هیتاچی یکی ازبرزگترین وبهترین شرکتهای تولیدکننده هارددردنیاست.احتمالن این هاردهم بشفارش شرکت وسترن دیجیتال ساخته شده.
بهترین مارک که بدون دردسرکارکنه.سی گیت هست بدش خودمارک هیتاچی.بدتوشیبا.......اشغالتر ینش وسترنه
عیب هاردشما:هنگام حمل ونقل احتمالن صدمه دیده است یا زمین افتاده ک هدش صدامیده!

ممنون از راهنمایی شما
درسته هارد قبلی من سیگیت بود که دقیقا 8 سال کار کرد یه ذره هم هدش صدا نمیداد..سپاسگذار

mioo_sara
14th October 2017, 21:59
احتمالا هارد بر اثر سقوط از دست كارگران موقع بسته بندي يا شايد در حين حمل و نقل هدش بيش از حد به پلتر نزديك شده
به نظر من اگر گارانتي داره مرجوع كنيد
البته صداي هد اصلا غير طبيعي نيست
بعضي از هارد ها مثل اينكه خورده شن يا خاك داخلشون باشه مرتب صداي خرخر ميدهند و سالها كار مي كنند
از نظر من هيتاچي بهترينه و اشكال فيزيكي به وجود نيومده باشه راحت ده سال كار ميده