PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست تعیین مقدارمقاومت

gravit
7th December 2017, 00:04
سلام دوستان عیدتون مبارک.
۱۹ تا ال ای دی ۳ولت دارم به صورت موازی. که یک ترانس ۳ ولت ۱۰۰۰ میلی آمپر دارم وباوصل این ترانس همه روشن ولی یکم داغ میکنن ایا مقاومتی هست که سرراه مثبت بگذارم ونور کم نشه فقط از جریان کم کنه ممنون

@sorena
7th December 2017, 10:44
سلام دوستان عیدتون مبارک.
۱۹ تا ال ای دی ۳ولت دارم به صورت موازی. که یک ترانس ۳ ولت ۱۰۰۰ میلی آمپر دارم وباوصل این ترانس همه روشن ولی یکم داغ میکنن ایا مقاومتی هست که سرراه مثبت بگذارم ونور کم نشه فقط از جریان کم کنه ممنون

سلام
ازچه نوع LED استفاده کردید؟
ولتاژکاریشون چند؟مثلن قرمز/نارنجی و...1.9 تا 2.1 ولتند؟!سفیدوسبزو...2.8 تا 3.2 ولتند!چندمیلی آمپرند؟
باتوجه به ولتاژکاری انها ازمدارسری استفاده کنید
از 12 ولت اسفتاده کنیدتاطول عمر LED ها بالا بره

gravit
7th December 2017, 13:02
دقیقا از ال ای دی که تو لامپ سقفی ۲۲۰ ولت استفاده میکنم اما چون اون مدارش سوخت من تمام ال ای دی هارو دراوردم وبه صورت موازی بستم الان هم نمیشه سیماشونوجداکنم چون دقیقا ۳ ساعت کارکروم تا وصلشون کردم ومونتاژشون کردم رو برد حالا بااین اوصاف چکارکنم که بتونم ازشون استفاده کنم ونسوزن ممنون میشم راهنمایی کنید

ASALAK
7th December 2017, 14:09
درود دوست عزیز
اگه ادابتورتون دقیقا 3 ولته
از یک مقاومت وات بالا (اجری) حدود 20 الی 100 اهم استفاده کنید
اینکه 20 تا 100 زدم بخاطر اینکه دقیق بدونید .چه مقدار بهترین نور وکمترین حرارت رو داره
البته بهترین روش بیتن بصورت سری وموازی هستش