PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در ساب ووفرهای میکرولب کامپیوتر

joome
7th January 2018, 09:24
وقت بخیر 2عدد ساب کامپیوتری دارم بمدلهایm560 و
m565e اولی روشن میشه ساب تست شده آیسیهای tda2030 سالمن دسگاه روشن میشه ولی نهایت صداش طوریه که انگار کسی کنارت داره باهندزفری آهنگو گوش میکنه ولی دومیکه پنل دیجیتال داره وکنترلیه ولی کنترلشونداد
بهرحال یکبار باتعویض ترانزیستوهای1815وخازنها مدتی کارمیکرد ولی بعداز2ماه وقتی روشنش میکنم صدای ناهنجاری ازش
خارج میشه وبلافاصله 2تا از ترانزیستورهاسوختن ساب و آیسیهای آمپلی اکثرترانزیستورهاوخازنهاتع ویض شدن
آیسیtda2822 8پایه دیپ هم همینطور آیسیpt2249a تعویض کردم لطفا راهنمایی کنید که داره میره رومخم
کلی هزینه تعویض قطعه هاش شده حیفه تااینجا جلو رفتم حالابیخیال بشم تشکر

mehdisedghi78
16th August 2020, 15:03
[QUOTE=joome;520045]وقت بخیر 2عدد ساب کامپیوتری دارم بمدلهایm560 و
m565e اولی روشن میشه ساب تست شده آیسیهای tda2030 سالمن دسگاه روشن میشه ولی نهایت صداش طوریه که انگار کسی کنارت داره باهندزفری آهنگو گوش میکنه ولی دومیکه پنل دیجیتال داره وکنترلیه ولی کنترلشونداد
بهرحال یکبار باتعویض ترانزیستوهای1815وخازنها مدتی کارمیکرد ولی بعداز2ماه وقتی روشنش میکنم صدای ناهنجاری ازش
خارج میشه وبلافاصله 2تا از ترانزیستورهاسوختن ساب و آیسیهای آمپلی اکثرترانزیستورهاوخازنهاتع ویض شدن
آیسیtda2822 8پایه دیپ هم همینطور آیسیpt2249a تعویض کردم لطفا راهنمایی کنید که داره میره رومخم
کلی هزینه تعویض قطعه هاش شده حیفه تااینجا جلو رفتم حالابیخیال بشم تشکر[/QUOTEدرود دوست عزیز بالا زدی تجربه گفتم شاید مشکلشو حل کردی که زدی تجربه..اونو ویرایش کن بزار مشکل رو خودت حل کنی بعد بزن تجربه.تشکر

ASALAK
17th August 2020, 09:33
درود
در ابتدا 2 خازن بزرگ تغذیه رو تعویض کنید (خرابی این دوخازن باعث افزایش ریپل ونیز بسیار شدید در خروجی میشه)
دوم اینکه از ایسهای معتبر استفاده کنید
سوم چک کنید تغذیه قسمت فرمان(5ولت) درست میرسه به قسمت پری وپنل (اضافه یاکم نباشه ) ؟
واینکه سیم های بلندگو زخمی نباشند واز سلامت خود بلندگوها مطمئن شوید