PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل خاموش روشن شدن گیرنده دیجیتال دنای

sohrab26
31st January 2019, 12:37
با سلام یک گیرند دیجیتال دنای آوردن مشکل هنگ و روشن خاموشی داره دوستان من پایه های سی پی یو را هم تمیز سرویس کردم ولی نتیجه نداد .

karim1350
31st January 2019, 14:35
سلام

دوست عزیز مدل گیرنده اعلام نکردید

تیونر و ترانزیستورهای پشت تیونر بررسی کنید

فلش زدید؟

ASALAK
31st January 2019, 18:55
درود دوست عزیز در ابتدا 3خازنی رو که علامت زدم تعویض کنید خصوصا دوخازن خروجی تغذیه بعد پایه های cpu رو با فلکسی یا روغن خوب وهویه شارژ لحیم کنید وبا تینر 20000 بشویید وخشک کنید 2 عدد رگولاتور dc2dc روی برد دارید .پایه هاشونوشارژ لحیم کنید ودر اخر اگه نتیجه نداد ایسی فلش رو با فایل سالم پروگرام کنید موفق باشید

ARIYA
31st January 2019, 22:47
درود
ابتدا موارد گفته شده را بررسی کنید . چند مورد هم برخوردم که مشکل هنگ داشت که
ایراد از آیسی رم بود

sohrab26
1st February 2019, 11:34
درود ابتدا موارد گفته شده را بررسی کنید . چند مورد هم برخوردم که مشکل هنگ داشت که ایراد از آیسی رم بود آیا آ ی سی رم به راحتی قابل تعویض است

sohrab26
1st February 2019, 11:36
سلام دوست عزیز مدل گیرنده اعلام نکردید تیونر و ترانزیستورهای پشت تیونر بررسی کنید فلش زدید؟ درود دستگاه DENAY R-

sohrab26
1st February 2019, 13:04
درود دوست عزیز در ابتدا 3خازنی رو که علامت زدم تعویض کنید خصوصا دوخازن خروجی تغذیه بعد پایه های cpu رو با فلکسی یا روغن خوب وهویه شارژ لحیم کنید وبا تینر 20000 بشویید وخشک کنید 2 عدد رگولاتور dc2dc روی برد دارید .پایه هاشونوشارژ لحیم کنید ودر اخر اگه نتیجه نداد ایسی فلش رو با فایل سالم پروگرام کنید موفق باشید تمام قطعات برسی شد حالا روی چراغ سبزمونده رم را نیز با روغن فلاکس مروب هیترکشی کردم

sohrab26
1st February 2019, 14:36
تمام قطعات برسی شد حالا روی چراغ سبزمونده رم را نیز با روغن فلاکس مرغوب هیترکشی کردم اساتید نظری ندارند

ARIYA
3rd February 2019, 05:15
درود
آیسی رم این مدلها با دستگاه مخصوص و شابلون تعویض یا ریبال میشود اگر روی چراغ سبز مانده ولتاژهای
خروجی رگولاتورها را بررسی کنید اگر درست بود مجدد پایه های سی پی یو و رم را چک کنید

aria.abtr
27th February 2021, 22:07
با سلام یک گیرند دیجیتال دنای آوردن مشکل هنگ و روشن خاموشی داره دوستان من پایه های سی پی یو را هم تمیز سرویس کردم ولی نتیجه نداد .
درود وقت بخیر من یه مشکلی دارم در مورد دستگاه گیرنده دنای هست که شما قبلن در مورد آن یه پست داشتید منتها آن پست بسته شده بود تا در رابطه با آن موضوع ازتون بپرسم موضوع چشمک زدن چراغ سبز دستگاه دنای بود که یه آی ی رگولاتور 5 پایه تعویض کردید و مشکلش حل شد ، خب آن شماره آی سی چند بود؟ آیا 12C34 بود و از کجا پیدا کردید منم این مشکل رو دارم ولی این شماره آی سی رو هرچی سرچ میکنم تو سایتهای مختلف پیدا نکردم لطفا جواب بدید و کمک کنید