PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وصل کردن موتورمعمولی روی جاروی ناسیونال کلیددار

jaki1357
18th June 2019, 11:11
باسلام یه جاروی ناسیونال دارم میخام یه موتورمعمولی روش بندازم میشه ترتیت وصل کردن سیمها روبگید اخه موتورش جای دوتافیش داره مال خودش فرق میکردجای چندتافیش داشت میشه نقشه سیمهاروبصورت ساده بزاریدتااین موتورروجایگزین کنم 115909115910

ASALAK
18th June 2019, 12:14
درود
یک سیم از سیم جمع کن میاد میره به فیوز واز اونجا میره به کلید اصلی واز اونجا میره روی پنل سوییچ 4 تایی
این سیم رو از جایی که میره به پنل سوییچ قطع کن ووصلش کن به یک سر موتور
سیم دیگه سیم جمع کن رو هم بده به سر دیگه موتور .
بازدن کلید اصلی موتور باتمام قدرت کر میکنه .تمام
اگرم سخته :
یه سیم از سیم جمع کن مستقیم میره به موتور
دوسیم کلید اصلی پالور رو جدا کن و سیم دیگه خروجی سیم جمع کن رو بده به یک سر کلید وخروجی کلید رو بده به موتور .تمام
به دسته سیم پنل سوییچ هم کاری نداشته باشید.

mamush
18th June 2019, 17:02
سلام
من هميشه يه ديمر هم داخل جارو اضافه مي كنم و با سه تا مقاومت 180 كيلو كه بين پايه هاي كليد ها اضافه مي كنم راه ميوفته و با كليدها دور كنترل ميشه خواستي در خدمتم توضيحات بيشتر را بفرستم خدمت دوستان

jaki1357
19th June 2019, 17:48
بی زحمت تااینجاکه سبم ازکلیدخاموش روشن میادبلدم وصل کنم یه خازن سیاه رنگ داره اونوبصورت کلیدسویچ وصل کنم یادوسرسیم روبه دوسرسیم برق وصل کنم منظورم یه رشته به سویچ ویه سرش به سیم برق سیم جمع کن بره یااصلا خازن کصل نشه

ASALAK
19th June 2019, 21:43
عرض کردم دوست عزیز
کلا دوسیم از سیم جمع کن میاد رو یکیش مستقیم به یه سیم موتور
دومی به سویچ اصلی واز سوییچ به موتور .همین