PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : My phone Explorer مخصوص گوشيهاي سوني اريكسون، قابل نصب بر روی کامپیوتر

علي اصلاني
7th August 2010, 10:19
سلام خدمت همه شما دوستان گرامی

همانطور كه ميدانيد جهت ارتباط گوشی با کامپیوتر باید برنامه Pc Suite نصب شود و خيلي از دوستان و حتي خودم با اين برنامه مشكل داشتيم به همين خاطر به دنبال نرم افزاري گشتم تا ضمن كارائي بيشتر - تنوع و همچنين سهولت و ... موارد ديگر ی را نیز پشتیبانی کند که بالاخره نرم افزار رایگان MyPhoneExplorer را پیدا کردم که بنظرم خیلی ساده - جذاب و در عین حال کارآمد بود که تصمیم گرفتم آنرا به شما معرفی کنم.

لطفا دقت داشته باشید که وقتی میخواهید با گوشی هایی مثل k800 یا w810 ، کار کنید، بعد از وصل کردن گوشی به کابل، نباید هیچکدام از حالتهای Phone mode یا File transfer رو انتخاب کنید و اجازه بدید تا گوشی در همون صفحه ای که این دو گزینه رو نشون میده، باقی بمونه

لینک دانلود آخرین ورژن برنامه با زبان فارسي و ساپورت UIQ3 نسخه 1.7.5 (http://www.rasekhoon.net/Software/Download-4177.aspx)

قابلیت های کلیدی نرم افزار گشایشگر گوشی من - My Phone Explorer 1.7.5

- قابل نصب بر روی تمامی ویندوزهاموجود از جمله ویندوز ویستا .
- اتصال یک یا چند گوشی سونی اریکسون با نام کاربری مجزا .
- پشتیبانی کامل از 41 زبان دنیا از جمله زبان پارسی .
- اسکن و کنترل گوشی توسط نرم افزار در هر 5 ثانیه .
- ایجاد یک گزارش از گشایش و همسان سازی گوشی و تمامی کارهای انجام شده .
- امکان مشاهده دفترچه تلفن ، ویرایش مخاطبان موجود ، ایجاد و حذف مخاطب هم در حافظه داخلی و هم در سیم کارت .
- امکان مشاهده ، ارسال و دریافت تمامی پیامهای متنی ، صوتی ، تصویری و ذخیره آنها در حافظه داخلی نرم افزار و برگرداندن آنها به گوشی .
- امکان مشاهده تمامی تماسها و برقراری تماس و ایجاد کنفرانس در داخل نرم افزار و مرتب سازی تماسها به صورت خودکار در چهار قسمت همانند مرتب سازی گوشی .
- امکان ثبت ، حذف و ویرایش یادداشت ها و برنامه روزانه در تقویم .
- امکان ایجاد زنگ همانند گوشی .
- امکان ایجاد فایل پشتیبان Back UP در کامپیوتر از هر کدام از قسمتها گوشی و برگرداندن آنها از کامپیوتر به موبایل مثل: دفترچه تلفن _ تمامی پیامهای (متنی ، تصویری ، صوتی) _ تمامی فایلهای (موسیقی ، تصاویر ، فیلمها و ...) _ فایلهای وب _ و تمام قسمتهای قابل مشاهده .
- انتقال فایل از کامپیوتر به گوشی و از گوشی به کامپیوتر هم در حافظه داخلی و هم حافظه جانبی .
- مشاهده کامل تمامی قسمتها و محتویات گوشی ، هم در حافظه داخلی و هم حافظه جانبی .
- امکان جستجوی سریع و دقیق در کل گوشی هم در حافظه داخلی و هم حافظه جانبی .
- امکان ایجاد و مدیریت وضعیت برای گوشی (Profile) .
- امکان مشاهده : دمای باطری و دمای داخلی گوشی - ولتاژ و جریان خروجی باتری - و ولتاژ و جریان معمولی مصرفی گوشی - میزان جریان مصرفی استاندارد گوشی - ولتاژ و جریان شارژ از طریق کابل USB و میزان شارژ معمولی .
- امکان مشاهده : مقدار قدرت و نوع موج آنتن دریافتی از مرکز آنتن دهی .
- امکان مشاهده : نوع و مدل گوشی ، کد کوشی(IMEI) ، کد(Firmware) گوشی ، کد گوشی در مرکز مخابراتی (CEL ID) ، اسم و نوع مرکز مخابراتی .
- امکان مشاهده نمودار های : قرار ملاقات ها ، پیامهای متنی و تمام مخاطبین در حافظه داخلی و جانبی گوشی .
- امکان کنترل تمامی کلیدهای فرمان گوشی در داخل نرم افزار به وسیله یک صفحه کلید مجازی .
- امکان انتخاب رنگ بندی برای پوسته نرم افزار .
- امکان انجام تنظیمات بسیار در هنگام گشایش و همسان سازی گوشی .
- و . . .

مایدا
8th November 2012, 21:12
سلام با این نرم افزار میشه از طریق گوشی به اینترنت خانگی وصل شد اخ من مودم وای فا ندارم و مودمم معمولیه