PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل خاموش شدن گوشی نوکیا n95

pasargad mobile
7th August 2010, 23:05
سلام به کلیه دوستان و همکاران گرامی یه n95واسم اوردند که وقتی خاموش می کنی دیگه بالا نمیاد تا وقتی که دو سه ساعتی خاموش باشه فلش زدم حل نشده لطفا اگه کسی سر در میاره کمک کنه

علي اصلاني
9th August 2010, 21:02
سلام به کلیه دوستان و همکاران گرامی یه n95واسم اوردند که وقتی خاموش می کنی دیگه بالا نمیاد تا وقتی که دو سه ساعتی خاموش باشه فلش زدم حل نشده لطفا اگه کسی سر در میاره کمک کنه

دوست عزیز ببخشید کمی دیر جواب دادم

با منبع تغذيه هم چك كرديد؟؟؟
از يه باطري ديگه هم استفاده كنيد و رم رو خارج کنید ................ممنون!!!

pasargad mobile
11th August 2010, 22:47
بله با منبع هم تست کردم درست جریان می کشه ولی باز هم بالا نمی یاد البته یه کم که گوشی خاموش باشه خوب می شه

علي اصلاني
12th August 2010, 00:08
بله با منبع هم تست کردم درست جریان می کشه ولی باز هم بالا نمی یاد البته یه کم که گوشی خاموش باشه خوب می شه

با سلام
عزیزم باتری گوشیت را دربیار رو قسمت باتری 3 کانکتور داره اون پینهارو یکم تنگترش کن.
ورژن گوشیت چی هست؟
با چی فلش زدی؟

pasargad mobile
16th August 2010, 12:10
باطري را عوض كردم مشكل از اون نيست.ورژن گوشي 35.00.02 با جف فلش زدم

علي اصلاني
17th August 2010, 21:52
با سلام

عزیز با ام تی بزن اگه نشد مشکل سخت افزاری هستش.
پرش آنتن هم داری؟

pasargad mobile
25th August 2010, 11:19
پرش آنتن نداره ولي بعضي مواقع موقع تماس شارژ خالي مي كنه.ديروز دوباره بازش كردم وقتي به منبع وصل كردم ديدم يه كم سي پي يو داغ مي كنه

pal-electronic
25th August 2010, 11:33
دوست عزیز سلام
گرم شدن سی پی یو اگر بیش از حد باشد در مدار تغذیه گوشی مشکل دارید
این امر به دلیل استفاده از باطری و شارژرهای متفرقه و چینی بوجود می آید
بهتر است آن را برای تعمیربه یک تعمیرگاه مجاز ببرید
موفق باشید

pasargad mobile
30th August 2010, 18:49
مرسي مشكل حل شد

marama
3rd November 2010, 16:30
با سلام خدمت دوستان ،
من هم گوشی نوکیا ان 98+ دارم ولی مدتی است که سیم کارت یک آن غیر فعال شده است و شماره نمیگیرد .خودم فکر می کنم که اشتباهاً در قسمت ممانعت از تماس سیم کارت یک فعال شده است و برای غیر فعال کردن آن احتیاج به کد دارم ولی نمیدانم .لطفاً اگر کسی میداند بگوید که چه کدی را باید بزنم .قبلاً از شما متشکرم

علي اصلاني
3rd November 2010, 21:05
با سلام خدمت دوستان ،
من هم گوشی نوکیا ان 98+ دارم ولی مدتی است که سیم کارت یک آن غیر فعال شده است و شماره نمیگیرد .خودم فکر می کنم که اشتباهاً در قسمت ممانعت از تماس سیم کارت یک فعال شده است و برای غیر فعال کردن آن احتیاج به کد دارم ولی نمیدانم .لطفاً اگر کسی میداند بگوید که چه کدی را باید بزنم .قبلاً از شما متشکرم

با سلام

دوست عزيز دو كد زير رو به ترتيب امتحان كن اگر كد اول مشكل رو حل كرد دومي لازم نيست.

#7370#*
#7780#*

rostam123
2nd March 2011, 12:11
سلام من یک گوشی ان 95 8 گیگ دارم که بعد از آپدیت روشن شد و تنظیماتش رو انجام دادم ولی دوستم حواسش نبود و دوباره نصب مجدد برای آپدیت زد و دیگه بالا نیومد یه تعمیرگاه هم بردم ولی گفتن فلش هم نمیشه لطفا راهنمایی کنید

علي اصلاني
2nd March 2011, 13:53
سلام من یک گوشی ان 95 8 گیگ دارم که بعد از آپدیت روشن شد و تنظیماتش رو انجام دادم ولی دوستم حواسش نبود و دوباره نصب مجدد برای آپدیت زد و دیگه بالا نیومد یه تعمیرگاه هم بردم ولی گفتن فلش هم نمیشه لطفا راهنمایی کنید

شما در محل سکونت خود گوشی رو به یک تعمیرکار موبایل (نرم افزار)با تجربه نشان دهید و از اقدام هرگونه عمل خود سرانه خودداری فرمایید چون ممکن است هم هزینه بالا برود و هم اینکه آسیب جبران ناپذیری به گوشی وارد نمایی.

موفق باشید.

شهرام11
13th April 2011, 16:18
گوشی را با نرم افزار کرک شده فونیکس وبا آخرین ورژن در حالت deadفلش کنید مشکلتان حل میشود