PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بد کارکردن ۲۰۶تیپ ۵

saeedplc
2nd August 2019, 13:12
سلام دوستان.ماشین من ۲۰۶تیپ ۵دوگانه شرکتی هستش.اخیرا روی بنزین به شدت بد روشن میشه و روشن هم میشه گاز نمیخوره و در حرکت ریپ ریز داره.درجا که وحشتناک بد کار میکنه.روی گاز خوب کار میکنه.چندبار و در چند جای مختلف دیاگ زدم و کسی نتونسته مشکلشو حل کنه.هرکس یه چیزی میگه.یکی میگه از سوزنهاست.یکی میگه پمپ بنزینه.یکی میگه سنسور اکسیژنه.کسی بطور حتم نمیگه و اینکه خودشونم بااطمینان ازتشخیص قطعه معیوب رو عوض کنن.خودم کویل به همراه وایر یه ماشین دیگه رو باهاش جابجا کردم فرقی نکرد.اساتید لطفا کمک کنن

TuneUp_Vahab
16th September 2019, 13:48
سلام دوستان.ماشین من ۲۰۶تیپ ۵دوگانه شرکتی هستش.اخیرا روی بنزین به شدت بد روشن میشه و روشن هم میشه گاز نمیخوره و در حرکت ریپ ریز داره.درجا که وحشتناک بد کار میکنه.روی گاز خوب کار میکنه.چندبار و در چند جای مختلف دیاگ زدم و کسی نتونسته مشکلشو حل کنه.هرکس یه چیزی میگه.یکی میگه از سوزنهاست.یکی میگه پمپ بنزینه.یکی میگه سنسور اکسیژنه.کسی بطور حتم نمیگه و اینکه خودشونم بااطمینان ازتشخیص قطعه معیوب رو عوض کنن.خودم کویل به همراه وایر یه ماشین دیگه رو باهاش جابجا کردم فرقی نکرد.اساتید لطفا کمک کنن

درود:

ابتدا از کثیف نبودن صافی بنزین اطمینان حاصل کنید
سپس به شستشوی انژکتور بنزین اقدام نمایید
از صحت کارکرد پمپ بنزین نیز با تست فشار سنج میتوانید به نتیجه مطلوب برسید.

davood arbabi
26th January 2020, 16:47

درود،ایسیو موتور رو فلش کنید و مجدد تعریف دریچه گاز رو انجام بدین،برای ریست و تعریف دریچه دمای موتور زیر 60 درجه باشه.

فرهاداسلامی
23rd March 2021, 16:37
اگه روی گازم اینطوره واگه گاز دستی سی ان جی هست مشکل املاتور گازه.

فرهاداسلامی
23rd March 2021, 16:45
تعمیر bsi قطعی مسیر آمپر بنزین در مدار bsi

فرهاداسلامی
23rd March 2021, 16:46
ایا از مسیر قطعی آمپر بنزین ۲۰۶ در bsi کسی مطلع هست