PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست فایل بروزرسانی با USB دستگاه دیجیتال تک ویژن TK 130 HD

خوشخو
22nd December 2019, 21:27
سلام. درخواست فایل بروزرسانی دستگاه دیجیتال تک ویژن TK 130 HD بوسیله USB را دارم

ASHKAN-NO
23rd December 2019, 01:58
سلام. درخواست فایل بروزرسانی دستگاه دیجیتال تک ویژن TK 130 HD بوسیله USB را دارم

درود
عزیز فایل اپدیت برای این مدل منتشر نشده
حالا نمیدونم ایراد چیه ولی می تونید
ایسی رو پروگرام کنید

خوشخو
23rd December 2019, 08:16
سلام.مشکل دیر روشن شدن دارد.چند بار باید دوشاخه را بیرون بیارم تا روشن بشه.تو مدلهای دیگر هم این عیب را داشتم با تزریق نرم افزار برطرف شده.مشکل خازنی نیست. فایل بروزرسانی یک مدل پایینتر به شرطی که شاسی همشکل باشد را قبلا تو مارشال امتحان کردم جواب داده.مثل ۸۸۴B و ۸۸۴c. حالا میخوام فایل ۱۲۰ تک ویژن را بر دستگاه ۱۳۰ سوار کنم.فایل را از همین سایت دانلود کردم

خوشخو
23rd December 2019, 15:17
لطفا فایل بروزرسانی تک ویژن 130hd را هرکس داره بفرسته.از یک سایت مشهور دانلود کردم حتی تو پوشه روت هم ریختم تا یک درصد که میره دستگاه روشن خاموش میشه و فایل تزریق نمیشه.احتمالا فایل خرابه.چون رو یه دستگاه ۱۳۰ hd دیگه هم امتحان کردم همینطور بود

sad31450
20th January 2023, 01:11
با عرض سلام و ادب. فایل بروزرسانی تک ویژن مدل TK-200HD ناز دارم لطفا رهنمایی بفرمایید . باتشکر فراوان

sad31450
20th January 2023, 01:12
با عرض سلام و ادب. فایل بروزرسانی تک ویژن مدل TK-200HD ناز دارم لطفا رهنمایی بفرمایید . باتشکر فراوان