PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم ارسال سیگنال

barati
27th March 2020, 11:31
با سلام خدمت اساتید و تبریک سال نو
من یک ریموت مربوط به خودروی پراید دارم. کمی اب روی این ریموت اسپری شده و ابتدا فکر کردم که باتری خراب شده ولی بعد از تعویض باتری هم کار نمی کند.من دو عکس از این ریموت میزارم بی زحمت کمکم کنید تا بتونم درستش کنم.(فکر کنم انتن ریموت خراب شده چون قبلا انتن روی صفحه مانیتورش میومد )

ASALAK
27th March 2020, 15:24
درود
در ابتدا مشخصات دقیق دزدگی رخودرو رو قید کنید
بعدپایه های ایسی رو شارژ لحیم کنید
سوم با تینر 20000 برد رو بشویید وخوب خشک کنید
ودر اخر ریموتهای تصویری
معمولا کد میگیرند
یعنی باید طبق دستور شرکت ریموت رو برای دزدگیر معرفی کنید
مثلا مال بنده مجیکار هستش
تازمانی که دستگاه ریموت رو نشناسه انتن روی نمایشکر نمیاد.

barati
28th March 2020, 14:58
با سلام
خدمت شما استاد بزرگوار عرض کنم عکسی از برد رو میزارم بی زحمت بگین که چه مارکی هست من ندیدم مدلشو

barati
28th March 2020, 15:00
سلام اگه روش سنکرون کردن این نوع دزدگیر رو میدونید بگید

TuneUp_Vahab
29th March 2020, 22:30
سلام اگه روش سنکرون کردن این نوع دزدگیر رو میدونید بگید

درود:

یک عکس از پشت و روی برد فرکانس بگیرید.

barati
2nd April 2020, 09:53
با سلام خدمت شما استاد عزیز
من در اولین پست عکس پشت و روی برد فرکانسی رو گذاشتم. مشکل اینه که من از روی برد گیرنده داخل دستگاه ریموت رو ریست کردم ولی بعد از تعریف کردن دو روز درسته بعدش دیگه درب رو باز نمیکنه و مجبور میشم دوباره ریست کنم دوتاییشون رو. نکته دیگه اینکه هنوز هم نفهمیدم چطوری میشه سنکرون کردن دواییشون رو، همینجوری شانسی سنکرون میکنم درست میشه. لطفا کمک کنید بهم ممنون

TuneUp_Vahab
2nd April 2020, 11:25
با سلام خدمت شما استاد عزیز
من در اولین پست عکس پشت و روی برد فرکانسی رو گذاشتم. مشکل اینه که من از روی برد گیرنده داخل دستگاه ریموت رو ریست کردم ولی بعد از تعریف کردن دو روز درسته بعدش دیگه درب رو باز نمیکنه و مجبور میشم دوباره ریست کنم دوتاییشون رو. نکته دیگه اینکه هنوز هم نفهمیدم چطوری میشه سنکرون کردن دواییشون رو، همینجوری شانسی سنکرون میکنم درست میشه. لطفا کمک کنید بهم ممنون

درود:

در پست سوم روی برد اصلی یک برد ایستاده هست عکس واضح از رو و پشت بگیرید ک همان برد فرکانس هست.

barati
2nd April 2020, 12:49
خدمت شما

TuneUp_Vahab
2nd April 2020, 16:12
خدمت شما

ابتدا جمپر کنار میکرو سوئیچ را از وضعیت حال حاضر به پایه وسط و کنار آی سی تغییر دهید
سپس میکرو سوئیچ را فشار داده تا led روشن شود در این حالت دکمه روی ریموت را فشار دهید تا کد بگیرد
و در آخر جمپر را به حالت قبل برگردانید

barati
2nd April 2020, 18:23
ببخشید من این کار رو کردم فعلا که درست شد و دست شما درد نکنه. ایا دوباره امکان داره که نیاز به کد گیری دوباره داشته باشه؟ من قبل از این کار بدون تغییر محل جامپر این کار رو می کردم ولی بعد از دو روز باز به حالت بدون کد بر می گشت. میکرو سوئیچ را می گرفتم که دو بار بوق میزد دکمه ریموت رو فشار می دادم کد قبول می کرد ولی بعد از دو روز بدون کد می شد. میشه بگین تغییر محل جامپر چه کار می کند؟

barati
3rd April 2020, 12:20
با سلام خدمت استاد عزیز
می خوام عرض کنم که کد ریموت دوباره پرید و با ز نیاز به کد دادن داره . لطفا کمک کنید ببینم موضوع چیه

davood arbabi
5th April 2020, 15:09
با سلام خدمت استاد عزیز
می خوام عرض کنم که کد ریموت دوباره پرید و با ز نیاز به کد دادن داره . لطفا کمک کنید ببینم موضوع چیه
درود،شما دکمه سنکرون کردن رو ده ثانیه بصورت ممتد نگه دار تا کل ریموت ها از حافظه پاک و یونیت ریست شه،مجدد ریموت هارو دونه دونه سنکرون کن،کار اون جامپر هم زمان برق خروجی که واسه پمپ دربازکن می فرسته رو تغییر میده مثلا زمانی که درو قفل کنی اگه یه ثانیه برق به پمپ بده تا پمپ عمل کنه با تغییر جامپر پنج ثانیه برق خروجی رو نگه می داره و به سنکرون کردن ربطی نداره.

barati
5th April 2020, 19:54
با سلام
خدمت شما من این کار رو کردم کد تعریف میشه ولی بعد از چند یک روز که با ریموت کار نکنی باز نیاز داره کد رو دوباره تعریف کنی. حالا سوال من این هست ایا تزانزیستور R25 که روی فرستنده ریموت هست ایا خراب شده ؟

davood arbabi
6th April 2020, 18:31
با سلام
خدمت شما من این کار رو کردم کد تعریف میشه ولی بعد از چند یک روز که با ریموت کار نکنی باز نیاز داره کد رو دوباره تعریف کنی. حالا سوال من این هست ایا تزانزیستور R25 که روی فرستنده ریموت هست ایا خراب شده ؟
درود،این ترانزیستور مربوط به ارسال سیگنال هست ولی فکر نکنم به عیب شما مربوط بشه چون اگه خراب باشه دوباره سنکرون نمیشه،هردو تا ریموت کد میپرونه؟

barati
7th April 2020, 22:20
با سلام خدمت شما اساتید بزرگ
خدمتتون عرض کنم که نمیدونم که هر دو کد میپرونه یا نه ولی میدونم که درب باز نمیشه و مجبورم دوباره کد رو تعریف کنم. طبق نظر استاد کد رو شناسایی کردم و لی بعد از دو روز کد قبول نمیشه. اگه راه کاری هست که باید ازمایش کنم بفرمائئد تا انجام بدم.

TuneUp_Vahab
8th April 2020, 14:52
با سلام خدمت شما اساتید بزرگ
خدمتتون عرض کنم که نمیدونم که هر دو کد میپرونه یا نه ولی میدونم که درب باز نمیشه و مجبورم دوباره کد رو تعریف کنم. طبق نظر استاد کد رو شناسایی کردم و لی بعد از دو روز کد قبول نمیشه. اگه راه کاری هست که باید ازمایش کنم بفرمائئد تا انجام بدم.

درود:

با ریموت یدک نیز تست بکنید ببینید باز هم این مشکل داره یا نه
در صورتیکه ریموت دوم هم کد پراند مشکل از یونیت هست
در غیر اینصورت ریموت اولی معیوب میباشد.

barati
9th April 2020, 09:09
سلام استاد
من متاسفانه یک ریموت بیشتر ندارم و امکان تست کردن موردی که گفتین رو ندارم. اگه میشه راهنمایی کنین تا همین ریموت رو تعمیر کنم.
مشکلش اینه که کد ریموت بعد از تعریف کردن میپره و مجبور به دوباره تعریف کردن میشم. در ضمن یونیت خراب نیست چون کاری باهاش نکردم . فقط ریموت کمی با اسپری روش آب ریخته شده بود.
ممنونم از بابت وقتی که برام میزارین

TuneUp_Vahab
9th April 2020, 10:46
سلام استاد
من متاسفانه یک ریموت بیشتر ندارم و امکان تست کردن موردی که گفتین رو ندارم. اگه میشه راهنمایی کنین تا همین ریموت رو تعمیر کنم.
مشکلش اینه که کد ریموت بعد از تعریف کردن میپره و مجبور به دوباره تعریف کردن میشم. در ضمن یونیت خراب نیست چون کاری باهاش نکردم . فقط ریموت کمی با اسپری روش آب ریخته شده بود.
ممنونم از بابت وقتی که برام میزارین

درود:

ریموت را قشنگ با تینر20000 و مسواک شستشو داده و از لحاظ سولفاتگی کاملا بررسی کنید سپس کل برد را هیت بگیرید شاید مشکلش رفع بشه
وگرنه ریموت جایگزین براش خریداری نمایید.

barati
9th April 2020, 13:54
سلام ممنون