PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست اموزش بیکد و تعریف سوییچ وانت 93ایسو کروز

vafadar
5th April 2020, 02:25
سلام اساتید سال نوی پر برکت برای همه ارزومندم .وانتی هست با ایسو کروز مثل اینکه مدارش با زیمنس متفاوته وسوییچ گمشده من میخام بیکدش کنم یا براش سوییچ تعریف کنم لطفا هر رویشی هست راهنمایی کنید مثلا بدون در اوردن ایسی راهی هست یاتعریف سوییچ اول باید کد شا پیدا کنممن هیچی از تعریف سوییچ نمیدونم فقط زیمنس بیکد کردم با والیو 206چند سال هم کار نمیکنم دیاگمم مستر دیاگه.روش جی تگ لطفا خیلی فوریه

davood arbabi
5th April 2020, 14:43
سلام اساتید سال نوی پر برکت برای همه ارزومندم .وانتی هست با ایسو کروز مثل اینکه مدارش با زیمنس متفاوته وسوییچ گمشده من میخام بیکدش کنم یا براش سوییچ تعریف کنم لطفا هر رویشی هست راهنمایی کنید مثلا بدون در اوردن ایسی راهی هست یاتعریف سوییچ اول باید کد شا پیدا کنممن هیچی از تعریف سوییچ نمیدونم فقط زیمنس بیکد کردم با والیو 206چند سال هم کار نمیکنم دیاگمم مستر دیاگه.روش جی تگ لطفا خیلی فوریه
درود،اول کد رو با دیاگ از رو ایسیو بخون بعد ایسیو و آی سی یو رو خام کن با دیاگ دو عدد سوییچ نو تعریف کن،نیاز به باز کردن ایسیو نیست.

davood arbabi
5th April 2020, 14:49
درود،اول کد رو با دیاگ از رو ایسیو بخون بعد ایسیو و آی سی یو رو خام کن با دیاگ دو عدد سوییچ نو تعریف کن،نیاز به باز کردن ایسیو نیست.
اگه تعریف سوییچ خسته واست دامپ رو با جیتک بخون به این شماره09****50 واتس اپ تا بصورت اورجینال بدون تغییرات سیم کشی واست بیکد کنم.

TuneUp_Vahab
5th April 2020, 18:36
اگه تعریف سوییچ خسته واست دامپ رو با جیتک بخون به این شماره09****50 واتس اپ تا بصورت اورجینال بدون تغییرات سیم کشی واست بیکد کنم.

درود:

داوودجان قرار دادن شماره تماس بر خلاف مقررات سایت میباشد.
دامپ اگر خواستن بیکد بشه توو همین سایت آپلود کنند.

vafadar
21st September 2022, 01:31
ممنونم دوستان بابت راهنمایی الان دیگه با کلی تجربه اومدم ودیگه ماهر شدم ولی با کلی خسارت و تاوان دادن دیگه جیتگ و تعریف و دانلود و بیکد و انکد و دکد و هر کاری میکنم فقط برنا مه ها یی که اپلود میکنید مخصوصا خانواده زیمنس کلیه مشخصاتش مهمه مثلا cio.. C14 و امثالهم من یه ایسیو خراب کردم بخاطر برنامه یه برنامه بایفیول جیتگ کردم چراق چک رفت و من مهم نبود برام اون مشخصه کنار سوکت... ایسیو ci0بود من برنامه یه مدل دیگه رو دانلود زدم و چک رفت و افتادم بجون ایسیها و میکرو و... به هر حال ممنونم

vafadar
21st September 2022, 01:32
درود:

داوودجان قرار دادن شماره تماس بر خلاف مقررات سایت میباشد.
دامپ اگر خواستن بیکد بشه توو همین سایت آپلود کنند.

ممنون از همگی