PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در مورد ریپ زدن

saeedplc
12th April 2020, 22:31
سلام دوستان و اساتید محترم.پژو ۴۰۵ دوگانه شرکتی مدل ۸۸(ساکس)هرکاری میکنم و به هرجایی نشون میدم درست شدنی نیست و در حالت گاز و بنزین ریپ شدید داره.درجا خوب کار میکنه اما درحال حرکت ریپ میزنه.وایر و شمع هم عوض کردم نشده.بادیاگ هم خطایی نکن نمیده.لطفا راهنمایی بفرمایید

davood arbabi
23rd April 2020, 11:22
سلام دوستان و اساتید محترم.پژو ۴۰۵ دوگانه شرکتی مدل ۸۸(ساکس)هرکاری میکنم و به هرجایی نشون میدم درست شدنی نیست و در حالت گاز و بنزین ریپ شدید داره.درجا خوب کار میکنه اما درحال حرکت ریپ میزنه.وایر و شمع هم عوض کردم نشده.بادیاگ هم خطایی نکن نمیده.لطفا راهنمایی بفرمایید
سلام،شما اول سوکت سنسور دور موتور رو چک کنید سولفات نباشه،دوم سنسور دریچه گاز و کوئل

reza20onlin
25th July 2021, 23:36

درود دوست عزیز
اگه دستگاه دیاک نشون نمیده صافی بنزین وشیلنگهای رفت وبرگشت بنزین روچک کن وشمعها روچک کن وبسط شیلنگهارا هم چک کن منهم این مشکل را روی پراید داشتم صافی رو عوض کردم شیلنگ ترک خورده بودعوض کردم شمعها و استپ موتور راتمیز کردم حل شد
شده جت f16