PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نشت گیر

ahad1
22nd June 2020, 14:31
سلام دوستان نشت گیر گاز کولر که توی سایتها هست ایا واقعا عمل میکنه

davood arbabi
25th June 2020, 00:45
سلام دوستان نشت گیر گاز کولر که توی سایتها هست ایا واقعا عمل میکنه
درود،منظور از نشت گیر این نیست که بریزی تو لوله ها نشتی رو بگیره،نشت گیر یه روغن مخصوصه که تو لوله ها تزریق میشه و با گاز مخلوط میشه،کولرو ده دقیقه روشن بوسیله چراغ قوه بنفش و عینک یو وی که نگاه کنی هر جا نشتی داشته باشه روغن نشت یاب به رنگ سبز فسفری دیده میشه براحتی میتونی نشتی های خیلی ریز رو پیدا کنی.

samizbaz
27th June 2020, 10:05
درود،منظور از نشت گیر این نیست که بریزی تو لوله ها نشتی رو بگیره،نشت گیر یه روغن مخصوصه که تو لوله ها تزریق میشه و با گاز مخلوط میشه،کولرو ده دقیقه روشن بوسیله چراغ قوه بنفش و عینک یو وی که نگاه کنی هر جا نشتی داشته باشه روغن نشت یاب به رنگ سبز فسفری دیده میشه براحتی میتونی نشتی های خیلی ریز رو پیدا کنی.

با درود

استاد ما شهرمون هر چیزی میبینی باعث تحریک روح آدمیه!!!!!!!
یخچال می ناله کولرگازی میسوزه

لپ تاپ اخ میگه هود کپک سبز میبنده
یک شر اعظمی بنام منطقه آب گرم هست که نزدیک شهرمونه

برای مردم دنیا خوبه برای ما سرطان

باعث خرابی وسایل میشه

بنظرتون نشت یابی میکنه یا نشت گیری؟؟؟؟
چون من با یک شرکت نمایندگی ش قرار داد بستم ولی هنوز دریافتی نداشتم./..........مفتش گرونه......

یک نشت یابی - یک سرد کننده س....هر کدوم از قیمت 230 هزار دارن تا 340 هزار

نظر شما چیه!!؟؟ نیاریم اینجا فحش بخوریم..خدا خوشش نمیاد

سپاس

davood arbabi
29th June 2020, 03:58
با درود

استاد ما شهرمون هر چیزی میبینی باعث تحریک روح آدمیه!!!!!!!
یخچال می ناله کولرگازی میسوزه

لپ تاپ اخ میگه هود کپک سبز میبنده
یک شر اعظمی بنام منطقه آب گرم هست که نزدیک شهرمونه

برای مردم دنیا خوبه برای ما سرطان

باعث خرابی وسایل میشه

بنظرتون نشت یابی میکنه یا نشت گیری؟؟؟؟
چون من با یک شرکت نمایندگی ش قرار داد بستم ولی هنوز دریافتی نداشتم./..........مفتش گرونه......

یک نشت یابی - یک سرد کننده س....هر کدوم از قیمت 230 هزار دارن تا 340 هزار

نظر شما چیه!!؟؟ نیاریم اینجا فحش بخوریم..خدا خوشش نمیاد

سپاس
درود،والا من الان دیگه کولر کار نمیکنم ولی اون پونزده سالی که کار کردم چیزی به اسم نشت گیر کولر وجود نداره و من ندیدم،مثلا میخواد نشتی چی رو بگیره؟کنداسور پوسیده یا اوپراتور پوسیده یا مثلا اورینگ خراب،معمولا مایع نشت یاب برای نشتی های خیلی جزئی که مثلا ماشین گاز میزنی دوماه بعد خالی میشه زیر فشار نشون نمیده همون لحظه، اکثر هم مربوط به کاسه نمد سرکمپرسور هست.الان که دیگه مایع نشت یاب سرنگی اومده تو بازار 25تومن قیمتشه راحت هم ازطریق والف تزریق میشه.درمورد سرد کننده ها هم خدمتت بگم که کولر ماشین اگه همه چیزش اوکی باشه بهترین برودت رو داره حتی با آشغال ترین گاز،مخصوصا میزان شارژ گاز و روغن.
موفق