PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شتاب نگرفتن در برلیانس330

Hossein ghazi
26th June 2020, 23:48
باسلام و تشکر از اساتید
ماشین بنده بعد از اتصال وقطع شدن سیم سنسور اکسیژن که بعد از کاتالیزور قرار داره این مشکل پیش آمد.سنسور رو تعویض کردم هنوز ایراد رفع نشده.دیاک هم زدم نا مناسب بودن ولتاژ دریچه گاز رو عنوان میکنه.ایراد فعلی وقتی میخوای سریع شتاب بگیری وپدال رو فشار میدی مدام میره دنده 3و4وحتی گاهی اوقات گوپ می‌کنه
سپاسگزارم

davood arbabi
29th June 2020, 04:10
باسلام و تشکر از اساتید
ماشین بنده بعد از اتصال وقطع شدن سیم سنسور اکسیژن که بعد از کاتالیزور قرار داره این مشکل پیش آمد.سنسور رو تعویض کردم هنوز ایراد رفع نشده.دیاک هم زدم نا مناسب بودن ولتاژ دریچه گاز رو عنوان میکنه.ایراد فعلی وقتی میخوای سریع شتاب بگیری وپدال رو فشار میدی مدام میره دنده 3و4وحتی گاهی اوقات گوپ می‌کنه
سپاسگزارم
درود
معمولا گرم کن اکسیژن فیوز داره و اگه سیمکشی اتصال کنه یه مدار فیوزی هم داخل ایسیو هست که اونم می سوزه تو ایسیو های بوش،احتمال داره این مدار فیوزی که معمولا اتصال بدنه رگوله شده ست با منفی دریچه گاز مشترک باشه و خطای اونم بیاد.البته اینا همش احتمالات هست من 330 این مشکلو نداشتم،این مدل تو اینترکانکتور های دسته سیم موتور ضعف زیاد دارن.