PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در مانیتور ایکس ویژن مدل xl1910s

Radioshargh57
10th July 2020, 17:13
ایراد به این صورت است که پس از روشن کردن مانیتور یک لحظه مانیتور روشن میشه و بعد خاموش میشه.چک گردید بک لایت سالم میباشد.در زمان روشن شدن یک لحظه ولتاژ ۲۷ ولت برای روشن شدن بک لایت می ایدو پس از ان ۱۲ ولت میشود.سیستم افزاینده ولتاژ از نوع bouk boost میباشد که در زمان استارت ولتاژ ۱۲ ولت را به ۲۷ ولت تبدیل میکند.شماره ای سی cpu به شمارهnt68168afgمیباشد.من احتمال میدم که cpuپروتکت میکند.دوستان در صورت امکان راهنمایی بفرمایند.ضمنن این ایراد در مانیتور این مدل خیلی زیاد میباشد

monster2014
10th July 2020, 18:30
با ایسی اینورتور دیگه تست کن .

TANHAE
10th July 2020, 19:36
ایراد به این صورت است که پس از روشن کردن مانیتور یک لحظه مانیتور روشن میشه و بعد خاموش میشه.چک گردید بک لایت سالم میباشد.در زمان روشن شدن یک لحظه ولتاژ ۲۷ ولت برای روشن شدن بک لایت می ایدو پس از ان ۱۲ ولت میشود.سیستم افزاینده ولتاژ از نوع bouk boost میباشد که در زمان استارت ولتاژ ۱۲ ولت را به ۲۷ ولت تبدیل میکند.شماره ای سی cpu به شمارهnt68168afgمیباشد.من احتمال میدم که cpuپروتکت میکند.دوستان در صورت امکان راهنمایی بفرمایند.ضمنن این ایراد در مانیتور این مدل خیلی زیاد میباشد
درود بر شما:
احتمال داره بکلایت جریان کشی داشته باشه،ولی در ظاهر سالم باشه،به هر حال از این بابت اطمینان حاصل کنید،مشکل پروتکت میتونه به همین علت باشه...

Radioshargh57
10th July 2020, 21:08
درود برشما.از سالم بودن بک لایت مطمئنم.با بک لایت نو تست شده.۴ مانیتور از این نوع رو دارم که این ایراد رو داره.اگه بشه پایه پروتکت ای سی رو پیدا کرد میشه با رفع پروتکت بر این مشکل قالب شد

Radioshargh57
10th July 2020, 21:15
با ایسی اینورتور دیگه تست کن .
این بورد چیزی به اسم ای سی اینورتر ندارد

درود بر شما:
احتمال داره بکلایت جریان کشی داشته باشه،ولی در ظاهر سالم باشه،به هر حال از این بابت اطمینان حاصل کنید،مشکل پروتکت میتونه به همین علت باشه...

Radioshargh57
10th July 2020, 21:42
[QUOTE=monster2014;536020]با ایسی اینورتور دیگه تست کن .[/QUOTE

چطوری میشه عکس برد مانیتور رو به این صفحه اضافه کرد.
در این برد مشخص میشه که دستور فعال سازی مدار buok یا همان افزاینده ولتاژ توسط cpu صادر میشه

TANHAE
11th July 2020, 16:53
[QUOTE=monster2014;536020]با ایسی اینورتور دیگه تست کن .[/QUOTE

چطوری میشه عکس برد مانیتور رو به این صفحه اضافه کرد.
در این برد مشخص میشه که دستور فعال سازی مدار buok یا همان افزاینده ولتاژ توسط cpu صادر میشه

روش قرار دادن عکس را تو تصویر مشخص کردم

118511

Radioshargh57
12th July 2020, 01:56
1185158

عکس از مین مانیتور مدل xl1910s.قسمت که علامت زده شده تقویت ولتاژ از نو bouk میباشد که ولتاژ ۱۲ ولت را به ۲۷ ولت افزایش میدهد و در ای مورد ایراد دارد و ولتاژ زیاد نمیشود به خاطر اینکه فرمان لازم از cpuصادر نمیشه