PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در مورد مشکل آپگرید رسیور با لبتاپ توشیبا

mehdisedghi78
19th July 2020, 18:47
با درود خدمت اساتید محترم
یه لپتاب توشیبا دارم که البته مال ده سال پیش است...خیلی تلاش کردم که بتونم باهاش رسیور اپگرید کنم ولی نشد که نشد..البته خودم نصاب هستم و سالهاست که با کامپیوتر کار میکنم و اپگرید میکنم ولی این جقله لبتاپ پدر منو در اورده...با هر کابلی هم که بگید تهیه کردم و زدم نشده.لازم به ذکره که بگم لبتاپ بنده خروجی rs232 نداره و از طریق مبدل یو اس بی میخوام این کارو انجام بدم..دوستان لطف بزرگی در حق بنده میکنید اگه کمکم کنید راهش بندازم.تشکر از تمام دوستانی که کمک میکنند.

ASALAK
19th July 2020, 20:39
درود دوست عزیز
باید از کابل تبدیل مطمئن وکارده استفاده کنید
یعنی فروشنده اونقدر اطلاعات داشته باشه وقبلا از این کابل استفاده کرده باشه ونتیجه گرفته باشه

mehdisedghi78
20th July 2020, 00:01
درود دوست عزیز
باید از کابل تبدیل مطمئن وکارده استفاده کنید
یعنی فروشنده اونقدر اطلاعات داشته باشه وقبلا از این کابل استفاده کرده باشه ونتیجه گرفته باشه

ممنون این کابل ها همه تست شده هستند...به احتمال زیاد مشکل از ویندوز یا شاید یه نرم افزار خاص داشته باشه ویندوز لپتاپ ویندوز سون هست..ایا کسی تا بحال اپگرید کرده با لپتاپ؟

mehdisedghi78
27th July 2020, 09:29
ممنون این کابل ها همه تست شده هستند...به احتمال زیاد مشکل از ویندوز یا شاید یه نرم افزار خاص داشته باشه ویندوز لپتاپ ویندوز سون هست..ایا کسی تا بحال اپگرید کرده با لپتاپ؟ دوستان کسی نیست جواب بده چطور با لپتاپ ابگیرد کنم...ممنون میشم پاسخ بدید؟؟

hasanzsat
2nd August 2020, 12:30
دوستان کسی نیست جواب بده چطور با لپتاپ ابگیرد کنم...ممنون میشم پاسخ بدید؟؟

با درود
گرامی در ویندوز سون درایور همراه برنامه کابل نصب نمی شود
از درایور کبرا ورژن بالا استفاده کنید . نرم افزار نصب درایور کبرا را از خدمات کامپیوتری تهیه کنید
فقط با این نرم افزار درایور کابل نصب میشود.
پیروز باشید.

mehdisedghi78
2nd August 2020, 14:04
با درود
گرامی در ویندوز سون درایور همراه برنامه کابل نصب نمی شود
از درایور کبرا ورژن بالا استفاده کنید . نرم افزار نصب درایور کبرا را از خدمات کامپیوتری تهیه کنید
فقط با این نرم افزار درایور کابل نصب میشود.
پیروز باشید.با درود و تشکر
یعنی من این دراور رو تهیه و نصب کنم مشکل اپگرید حل میشه؟؟