PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صفر بودن باطری تبلت Lenovo

aylen2006
2nd May 2021, 00:15
تبلت دارم پارسال هم همینجوری شد دست پسرم بود داشت بازی میکرد تا باطری کاملا صفر شد
تبلت گذاشتم شارج دیگه اصلا شارج نمیکرد یعنی علامت شارج میزد ولی باطری کماکان خالی است بردم چند جا گفتند برد خرابه
قبل 4 ماه خودم تبلت باز کردم فقط با تینر 20000 تمیز شوستم گذاشتم شارج راحت شارج گرفت الان همین مرحله اول تکرار شد و دست پسرم تا باطری صفر شد گذاشت کنار الان اصلا باطری شارج نمیشه
ممنون میشم دوستان عزیز راهنمای کنند
120268

mehdisedghi78
2nd May 2021, 21:37
تبلت دارم پارسال هم همینجوری شد دست پسرم بود داشت بازی میکرد تا باطری کاملا صفر شد
تبلت گذاشتم شارج دیگه اصلا شارج نمیکرد یعنی علامت شارج میزد ولی باطری کماکان خالی است بردم چند جا گفتند برد خرابه
قبل 4 ماه خودم تبلت باز کردم فقط با تینر 20000 تمیز شوستم گذاشتم شارج راحت شارج گرفت الان همین مرحله اول تکرار شد و دست پسرم تا باطری صفر شد گذاشت کنار الان اصلا باطری شارج نمیشه
ممنون میشم دوستان عزیز راهنمای کنند
120268
باسلام
دوست عزیز سوکتی که به باطری وصل است رو بکش ...بعد دکمه پاور تبلت رو چندبار بزن تا خازن هاش خالی کنه ...بعداز یک ساعت دوباره سوکت باطری رو بزن وصل کن...بدون اینکه روشنش کنی بزنش به شارژ تا کاملا شارژ بشه..انشالله که درست میشه