PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نکاتی در رابطه با جاروبرقی بوش

sabasodayi
13th April 2022, 11:28
جاروبرقی بوش یکی از بهترین و باکیفیت‌ترین جاروبرقی‌های حال حاظر هستند. قابلیت‌های خیلی خاص و منحصر این جاروبرقی به قدری زیاد است که هیچ نقطه ضعفی در این محصولات پیدا نخواهید کرد. از جمله ویژگی‌های مهم این جارو عمر بالا، داشتن کمترین میزان صدا در هنگام کار، قدرت موتور بسیار بالا، قدرت مکش بسیار بالا، سبک بودن و سهولت در استفاده و جابه‌جایی، مصرف کمترین میزان برق و صرفه‌جویی در انرژی و بسیاری موارد دیگر می‌توان اشاره کرد.

یکی دیگر از ویژگی‌های خیلی خاص جاروبرقی بوش داشتن قابلیت مانور حرکتی است که خیلی راحت و بدون هیچ مشکلی در هنگام استفاده می‌توانید آن را حمل و یا جابه‌جا کنید و از کار کردن با آن احساس خستگی نخواهید کرد. در بسیاری از مدل‌های جاروبرقی بوش هم امکان مکش مایعات نیز وجود دارد که هیچ مشکلی برای جاروبرقی به وجود نخواهد آمد.

این روزها متاستفانه جاروبرقی‌های بسیاری که به اسم جاروبرقی بوش در بازار به فروش می‌رسد وجود دارد. حتما در هنگام خرید توجه داشته باشید که این محصول را از نمایندگی‌ و با گارانتی معتبر تهیه کنید. در مورد تعمیر و سرویس جاروبرقی هم به هیچ عنوان جاروبرقی خود را به دست افراد نا وارد نسپارید و از نمایندگی‌های مجاز تعمیرات جاروبرقی بوش کمک بگیرید.

در بوش ما تمام تلاش خود را کرده‌ایم که بهترین و کاربلدترین تکنسین‌های محصولات بوش را در اختیار داشته باشیم تا کلیه‌ی خدمات مربوط به نصب، سرویس و تعمیرات لوازم خانگی بوش را به بهترین و بالاترین کیفیت برای مشتریان انجام دهیم.

ASALAK
13th April 2022, 16:15
همه رو گفتید

قیمت خوشگلش رو هم میگفتید که 3 برابر یه جارو برقی باید هزینه کنی و اگه موتورش خراب بشه باید خداد تومن پول موتور بدید!!!
ومتاسفانه اکثر نمایندگیه ا از اونجایی که این برند خاص هستش پوست مشتری رو میکنند !!!
من بازرس اتحادیه هستم .دوسال پیش بایت تعویض موترو بوش تو شهر نزدیک ما 2400 مطالبه کرده بود وبدتر اینکه موتور طرح انداخته بود داخل دستگاه که با اجازتون اش چربی براش پختم وهنوزم مزه اش زیر زبونشه .
من شخصا موتور بوش یا فیلیپس که خاص هستند میسوزه با کمی تغییر موتور 1800 مس میندازم با قمت 500 تومان .چندین ساله انجحام میدم وبجرات میگم از موتور خود بوش خیلی بهتر کار میکنه با مکش بسیار عالی .
ایبنکه کمکش جارو بوش زیاده 50 درصد بر میگرده به باکس جاروبرقی که استاندارد هستش وگرنه موتور فابریکش سوای شکل کوچیک وخاص خودش همچین هنر خاصی نداره !!