PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حل مشکل داغ نشدن هیتر هویه صنعتی جرداک 952

saeidavi
11th July 2022, 16:15
با سلام خدمت تعمیر کاران و همکاران محترم

یک دستگاه جرداک 952 دارم الان ی مشکلی براش پیش اومد که نوک هویش وقتی میخوام لحیم کاری بکنم میچسبه رو برد انگار مثلا خاموش شده یا حرارتش ضعیف شده و کدs-e وH-E میزد خاموش روشنش میکنم دوباره کار میکنه چند دقیقه کاری دوباره h-e مینویسه و درجه نشانگر حرارت هم نرمال نبود بازش کردم اولین چیزی که دیدم ی مقامت گچی هست که مشکل فیزیکی داشت با ی دونه مقامت روکاری عوضش کرد مد نظر داشته باشید که روکاری عوض کردم و ترایاک با علامت T2 هم روکاری عوض کردم الان درجه نشانگر دما نرمال شده h-e هم دیگه نمیزنه اما بازم حرارتش اونی که مد نظرمه نیست در ضمن هویشو کامل عوض کردم و ی دونه نو براش گذاشتم بازم جواب نگرفتم هویه رو یه دستگاه دیگه گذاشتم حرارتش فوق العاده بود
امیدوارم کامل توضیح داده باشم تا بهترن جواب را از اساتید محترم بگیرم با تشکر.

ASALAK
12th July 2022, 20:13
با سلام خدمت تعمیر کاران و همکاران محترم

یک دستگاه جرداک 952 دارم الان ی مشکلی براش پیش اومد که نوک هویش وقتی میخوام لحیم کاری بکنم میچسبه رو برد انگار مثلا خاموش شده یا حرارتش ضعیف شده و کدs-e وH-E میزد خاموش روشنش میکنم دوباره کار میکنه چند دقیقه کاری دوباره h-e مینویسه و درجه نشانگر حرارت هم نرمال نبود بازش کردم اولین چیزی که دیدم ی مقامت گچی هست که مشکل فیزیکی داشت با ی دونه مقامت روکاری عوضش کرد مد نظر داشته باشید که روکاری عوض کردم و ترایاک با علامت T2 هم روکاری عوض کردم الان درجه نشانگر دما نرمال شده h-e هم دیگه نمیزنه اما بازم حرارتش اونی که مد نظرمه نیست در ضمن هویشو کامل عوض کردم و ی دونه نو براش گذاشتم بازم جواب نگرفتم هویه رو یه دستگاه دیگه گذاشتم حرارتش فوق العاده بود
امیدوارم کامل توضیح داده باشم تا بهترن جواب را از اساتید محترم بگیرم با تشکر.

درود شما مشکل درخروجی ترایاک دارید
1- چک کنید ولوم کنترل دمای هویه یالم باشد درثورت داشتن بهتره تعویض بانمونه مشابه انجام بدد
دوم اتتکه مقاومتهای سر راه گین ترایاک رو چک کنید تغییر اهم نداده باشند