PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک مخصوص درخواست نرم افزار خودرو

محمد دهقان
18th August 2010, 09:28
تاپیک مخصوص درخواست نرم افزارهای خودرو

hojat_2020
23rd August 2010, 10:59
نیاز به راه اندازی سیستم کامپیوتر ولوو دارم لطفا راهنمایی کنید

hz_hamed
22nd October 2010, 17:42
سلام
آیا نرم افزاری برای مدیریت ماشین وجود دارد مثلا اینکه تسمه تایم و شمع و ... موقع تعویض کیلومتر کارکرد خودرو را به آن بدهیم تا اطلاعات را درخود نگه دارد
یا نرم افزار مدیریت تعمیرگاه

محمد دهقان
10th November 2010, 08:17
سلام
آیا نرم افزاری برای مدیریت ماشین وجود دارد مثلا اینکه تسمه تایم و شمع و ... موقع تعویض کیلومتر کارکرد خودرو را به آن بدهیم تا اطلاعات را درخود نگه دارد
یا نرم افزار مدیریت تعمیرگاه

سلام
ببخشید دوست عزیز منظورتون یک نرم افزار حساب داریه که اطلاعات مشتری رو هم نگهداری کنه و زمان تعویض تسمه تایم و روغن و این جور موارد رو یاد آوری کنه ؟
یا اینکه شما رو راهنمایی کنه برای تعویض تسمه تایم و بقیه موارد تعمیرات خودرو؟

hz_hamed
10th November 2010, 20:10
سلام
دقیقا منظورم همون به قول شما نرم افزار حسابداری

علي اصلاني
10th November 2010, 21:11
سلام

دوست عزيز نرم افزارهاي حسابداري معمولا براي شغل هاي خواص طراحي ميشوند ودر اين مورد شما بايد از نرم افزارهاي تخصصي تعميرگاهي استفاده كنيد .بنده نرم افزار حسابداري كه كارش ذخيره اطلاعات تعميرگاهي باشه سراغ ندارم ، مگر اينكه براي يك تعميرگاه خواص طراحي شده باشد كه تا جايي كه اطلاع دارم شما در اين گونه نرم افزارها اطلاعات خودرو را وارد و در هنگام خروج كارهاي انجام گرفته را ثبت مي كنيد .

محمد دهقان
10th November 2010, 23:13
سلام

سلام
دوست عزیز من خودم نرم افزاری رو که دارم استفاده میکنم شماره تماسش رو طی پیغام خوصوصی براتون ارسال میکنم
شما میتونید یک نرم افزار برای خودتون سفارش بدید و اینها هم براتون همون چیزی رو که مد نظر شماست درست کنند

متشکرم

rostam57
21st November 2010, 10:49
با سلام . احتیاج به نقشه ای سی یو لودر هیوندای 760با ecu commins engine company دارم

محمد دهقان
26th November 2010, 21:52
با سلام . احتیاج به نقشه ای سی یو لودر هیوندای 760با ecu commins engine company دارم

سلام
ممکنه واضح تر توضیح بدید که دقیقا" چی میخواهید
من که متوجه منظور شما نشدم

rostam57
27th November 2010, 09:23
ecu لودر هیوندای 760 دارم که متاسفانه نمی تونم درستش کنم مشکلش در ای سی یو قسمت راه اندازی پمپ گازوئیل هست . زمانیکه سوئیچ را باز میکنی پمپ کار نمیکند

علي اصلاني
27th November 2010, 15:12
ecu لودر هیوندای 760 دارم که متاسفانه نمی تونم درستش کنم مشکلش در ای سی یو قسمت راه اندازی پمپ گازوئیل هست . زمانیکه سوئیچ را باز میکنی پمپ کار نمیکند

دوست عزيز متاسفانه نقشه درخواستي حنابعالي رو بنده در اختيار ندارم و بايد بگم كه سال گذشته هم براي بنده همچين موردي پيش آمده بود كه بعلت عدم اطلاعات كافي ECU رو به نمايندگي فرستادم كه اون ها هم فقط تعويضش كردن ولي جهت راهنمائي عرض كنم دقت كنيد ، تا جائي كه من اطلاع دارم سعي كنيد بيشتر قطعات بجز آي سي ها رو چك كنيد هر چند ممكن هست كه ترانزستورها شماره نداشته باشن ولي احتمال اينكه از قطعاتي مثل ترانزيستور باشد دور از ذهن نيست.

موفق باشيد

امینی
23rd January 2011, 22:51
احتیاج به نرم افزار والئو پراید ( اصلاه دور موتور پایین )

احمد برقکار
23rd January 2011, 23:46
اقای امینی این ایرادی که شما نوشتید منظورتون دور موتور از یک به نیم پایین میاد

امینی
24th January 2011, 00:29
بله دور موتور از حالت عادی کمتره

احمد برقکار
24th January 2011, 15:18
با سلام مجدد اقای امینی این ایراد فکر نکنم با نرم افزاری که خواستید درست بشه حالا در بیشتر موارد من هم خیلی از این ایرادی که شما نوشتید سروکله داشتم ودارم حتی با تعویض یک ایسیو سالم هم مشکل حل نشد باور کن تا امروز حتی تو خوزستان چاره ای برای رفع این ایراد پیدا نکردن دور موتور از یک میاد نیم بعد بلا میره در بعضی از ماشین ها هوزینگ کامل و در بعضی فلاش و دربعضی پتانسیومتر دریچه گاز وسیم کشی و استپ موتور ویا شیر برقی کنیستر و فیلر سوپاب ودر بعضی بغل یاطاقان و کویل دوبل ولی بعضی ماشین میاد همه این موارد رو براش عوض کردیم درست نشد که نشد اینو نوشتم تا اگه شما ویا دوستان با چنین ایرادی رو بروشدن از تجربیاتشون استفاده کنم

مهدی چیت بند
9th April 2011, 23:38
شما1- سنسور فشار هوا رو اول تست کنید اگر جواب داد که هیچ
2- سوکت سنسور کیلومتر رو در بیار ببین رفع میشه (یا اتصالی یا سنسور و در پرایدها جدیدن چرخدنده کیلومتر جنس خرابی داره و خرده میشه)
3 - آخرین احتمال - سیفون

yazd.diag
22nd January 2012, 14:44

سلام
دوست عزیز

چطوری متوجه شدی که ecu آن خرابه ؟

پیروز باشید

pipopa
21st November 2013, 01:09
با سلام ایسیو پراید های جدید تکسوز نوع زیمنس بایفیول استفاده شده لطفآ برنامه خام این نوع ایسیو باکد cb7 را برایم ارسال نمایید

حميد ذوالعلا
21st November 2013, 02:01
خدمت شما: