PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ( مشکلحل شده ) خاموشی گیرنده دیجیتال دنای

sohrab26
3rd December 2022, 13:20
باسلام خدمت استاد چند مدل گیرنده دیجیتال برام اومده که همگی در اثر نوسانات برق منطقه خراب شدن فیوز پرونده فیوز جایگزین هم دوباره میپره راهنمایی در این مورد میخواستم با منبع ۵ولت کار میکنم

monster2014
4th December 2022, 10:16
قسمت اولیه پاور یا ایسی پاور ایراد میکنه یا اتوکوپلر یا دیودها شما میتونید پاور جدید جایگزین کنید اگر مدلی هست که پاور به مین چسبیده برد پاور رو از مین قیچی کنید ولتاژ ۵ ولت پاور جدید منفی رو به بدنه مثبت رودبه پایه مثبت دیود بزرگ وصل کنید.عکس بزارید راهنمایی کنم

sohrab26
4th December 2022, 11:58
قسمت اولیه پاور یا ایسی پاور ایراد میکنه یا اتوکوپلر یا دیودها شما میتونید پاور جدید جایگزین کنید اگر مدلی هست که پاور به مین چسبیده برد پاور رو از مین قیچی کنید ولتاژ ۵ ولت پاور جدید منفی رو به بدنه مثبت رودبه پایه مثبت دیود بزرگ وصل کنید.عکس بزارید راهنمایی کنم درود عکس خدمت شما واینکه میزان آداپتور یا تغذیه چند ولت و آمپر باشه بهتره وقرار دادن یک مقاومت هم لازمه
121747

ASALAK
4th December 2022, 12:44
درود
درابتدا کل برد رو با تینر 20000 بلشویید وخشک کنید خیلی کثیفه
دومیه برد تغذیه 5 ولت 2 امپر تهیه کنید .
دیود تغذیه مسری 5 ولت روی برد گیرنده رو جدا کنید .
مثبت برد جایگزینرو بدید به مثبت خازنی که دیود بهش ول بود .ومنفی رو هم به شاسی برد متصل کتید
قاعدتا باید بالا بیاد
اگه نیومد: ولت ایسی فلش 3.3 رو چک کنید
ولت سی پی یو 1.8 رو چک کنید
اگه هردو بودند وفیکس -ایسی فلش رو پروگرام کنید

sohrab26
4th December 2022, 14:22
درود
درابتدا کل برد رو با تینر 20000 بلشویید وخشک کنید خیلی کثیفه
دومیه برد تغذیه 5 ولت 2 امپر تهیه کنید .
دیود تغذیه مسری 5 ولت روی برد گیرنده رو جدا کنید .
مثبت برد جایگزینرو بدید به مثبت خازنی که دیود بهش ول بود .ومنفی رو هم به شاسی برد متصل کتید
قاعدتا باید بالا بیاد
اگه نیومد: ولت ایسی فلش 3.3 رو چک کنید
ولت سی پی یو 1.8 رو چک کنید
اگه هردو بودند وفیکس -ایسی فلش رو پروگرام کنید

درود اینم از یک برد جایگزین تغذیه 5ولت 2امپر گیرنده دیجیتال حل شد
121750