PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل صدا درn73

esafb52
20th August 2010, 13:11
با سلام به اساتید سایت
من مشکل صدا درn73 دارم بطوریکه وقتیکه تماس می گیرند و من جواب میدم صدای طرف خیلی ضعیفه ایراد از تنظیمات هم نیست چک کردم،اگه دوستان و اساتید راهنمایی کنند ممنون میشم

pal-electronic
20th August 2010, 13:17
با سلام به اساتید سایت
من مشکل صدا درn73 دارم بطوریکه وقتیکه تماس می گیرند و من جواب میدم صدای طرف خیلی ضعیفه ایراد از تنظیمات هم نیست چک کردم،اگه دوستان و اساتید راهنمایی کنند ممنون میشم

دوست عزیز سلام
خوب اگر مشکل نرم افزاری نیست ، پس سخت افزاری است و باید کپسول گوشی را تعویض کنید

esafb52
20th August 2010, 15:53
منظور از کپسول گوشی چیه؟و هزینه تعویض ان چقدره؟
با تشکر

pal-electronic
20th August 2010, 16:40
منظور از کپسول گوشی چیه؟و هزینه تعویض ان چقدره؟
با تشکر

سلام
منظور همان بلندگو یا قطعه ای است که شما صدای مخاطب را از آن میشنوید
از قیمت آن اطلاع دقیقی ندارم ولی فکر میکنم حدود 2یا 3 هزار تومان باشد
البته با هزینه تعویض حدود 10 هزار تومان آب میخورد
موفق باشید

علي اصلاني
20th August 2010, 19:04
دوست عزيز اگر در باز كردن گوشي مشكلي نداريد بعد از باز كردن و دسترسي به بلندگوي كوچكي كه صداي مخاطب از آن بيرون مي آيد ، با دقت پايه هاي بلند گو رو كمي بلند كنيد و در قسمت اتصال اون هم كمي لحيم بريزيد. در صورتي كه هيچ كدام جواب نداد اقدام به تعويض كنيد.فقط تاكيد ميكنم با دقت و صبر انجام بديد .

موفق باشيد.:(81):

علي اصلاني
20th August 2010, 19:07
اين هم فيلم آموزشي باز كردن قاب N73 كه به فرمت 3GP تبديل كردم.:(81):

ایلیا
21st August 2010, 00:20
با سلام به اساتید سایت

با سلام

همونطور که دوستان فرمودند شما با احتیاط کامل وبا حوصله قاب گوشی خود رو باز کنید و اسپیکر اون رو تعویض کنید و امتحانش کنید اگه درست نشد مسیر اسپیکر را کامل دنبال کنید اگر هم شماتیک ان رو نداشتید بگید براتون بزارم .

بازم میگم با دقت زیاد عمل کنید .

موفق باشد