PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نکاتی مفید در تعمیر پلاسمای ال جی

ذوالفقاری
26th August 2010, 00:25
سلام

تقدیم به تعمیرکاران وعلاقه مندان به الکترونیک کیانست

نکاتی مفید در تعمیر پلاسمای ال جی

reza5555
20th September 2010, 22:10
دوست عزیز نظر لطف شماست واین کار شما مارو شرمنده میکنه انشااللله بتونم از این مقالات براتون حاضر کنم وپست مفیدی داشته باشم ما هر انچه داریم متعلق به شماست

---------- Post added at 22:10 ---------- Previous post was at 22:02 ----------

سلام

تقدیم به تعمیرکاران وعلاقه مندان به الکترونیک کیانست

نکاتی مفید در تعمیر پلاسمای ال جی

سلام استاد محترم خسته نباشید میخواستم ببینم میشه برای ما که هنوز اول راهیم نکاتی خیللی ابتدایی درباره تعمیرات السیدی بیان کنید ممنونم

soroosh1392
26th October 2017, 04:11
سلام خسته نباشید شماکه تمام آموزش هایاعکسهاکه بصورت فایل زیپ شده یاpdf درسایت قراردادین روبقولی براماکه مایه دارنیستیم وکاربرعادی هستم روغیرفعال کردین البته میدونم که آقایون برافایلاشون زحمت کشیدن واین حرفاوبایددرقبالش پول بدیم خوب شمابیشتربراآشنایی وآموزش کاربران سایت سایت رودرست کردین شمااگه فایلی رومیخاین پولی کنین بایدارزش اون فایل بالاباشه بالاباشه نه عکس وچیزهای جزئی همیناخیلی سایتها بدون منت وفقط بایه ثبت نام دراون سایت میتونی هرچیزی روکه میخای رودانلودکنی شماخودتون یه نگاهی به موضوعات سایت بندازین ازاون بالاتاپایین جولوش زده فقط برای کاربران اصلی مثل قطاراوناتودرجه یک هستن باامکانات ماتوقسمت باربریش هستیم بدون امکانات...به حرحال....!!

gravit
26th October 2017, 14:34
سلام سوالم اینه چرا اکثرال ای دی ها وال سی دی ها بعد یک سال مین بردشون خراب میشه من دقیقا ال ای دی سامسونگ ۴۲ گرفتم پارسال باضمانت ۱ساله دقیقا ۱ سال که تموم شد مین بردش سوخت چرا برد این تلویزیونارو ضعیف درست میکنن

hamidali.bz12
27th October 2017, 00:08
برای تی وی ها که خریداری میشه حتمن از یه محافظ خوب ودرجه 1 استفاده کنید 100 در 100 یه وقتایی یه مقدار برق نوسان زیادی بره مین برد رو میسوزونه ویا قطعاته دگر حتمن از یک محاقض اورجینال و درجه 1قیمت 50هزار تومن باشه ارزشش داره نه تی وی برا انواع یخچال و فریزر و رسیور در کل لوازم الکترونیکی و برقی حین استفاده قیمت دار .