PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کم کردن هزینه اس ام اس چه ایرانسل چه همراه اول هر اس ام اس میشه 2 تومن100%تست شده

محمد خوزستان
26th August 2010, 01:09
با عرض سلام

نرم افزاری که پایین هست رو دانلود کنید با فرمت jar(جاوا)هستش
نرم افزار رو روی گوشی نصب کنید
حتما باید GPRSخط شما فعال باشه و خط شما هم 100تومان اعتبار داشته باشه0935.0919 .0912فرقی نمیکنه
توی برنامه برید و گذینه ی SING UP رو انتخاب کنید
یه اسم یوزر برای خودتون انتخاب کنید و آدرس ایمیل خودتون رو وارد کنید
شماره موبایل خودتون رو به این صورت وارد کنید**9893513812+و اون 2 تا گذینه ی پاین رو تیک کنید و OK کنید تا ثبت نام شما شروع بشه
سرور این شرکت برای این که مطمعن بشه شماره ای که وارد کردید مال خودتونه یه کد فعال سازی از طریق SMS برای شما میفرسته اون کد رو تو نرم افزار وارد کنید اگر کد نیومد SEND PASSWORD AGIN رو انتخاب کنید میاد(کد رو به همراه نام یوزر تون حتما جای ذخیره کنید!!!چون بعدا ممکنه به دردتون بخوره)

در قسمت بعد حتما BUZZ NUMBER فعال بزارید
BUZZ NUMBER قابلیته جالبه اگر کسی با همین برنامه به شما اس ام اس بفرسته (اینجوری هم میشه اس ام اس داد به جز sms clasic)وشما تو نرم افزار نباشید به گوشیتون از ایتالیا یه تک زنگ میزنه ینی بیا تو نرم افزار اس ام اس داری
SMS CLASICهمون روشی هست که اول گفتم یعنی شما از طریق GPRSمیفرستید به سرور اون با SMSمیفرسته به طرف در واقع مخابرات دور زده میشه این وسط
در ضمن با این برنامه میتونید مستقیما به face bookوtwwter تون پیغام بفرستید!!چیزی که من تا حالا به این خوبی ندیدم پس حال اینش رو هم ببریدhttp://forum.mobile1.ir/images/smilies/12.gif
ایرانسل و همراه اول باید برن از اینا یاد بگیرن اپراتور بودنو

اخطار:
این نرم افزار تمام شماره های توی گوشی شما رو به سرور میفرسته و اونجا تو اکانت شما ذخیره میشه من هیچ مسئولیتی در این مورد به عهده نمیگیرم البته این سرور که مطعالق به اپراتور 3 ایتالیا هستش کاملا مطمعنه و شماره های شما جاش کاملا امنه گفتم که پس فردا شاکی نشید چرا نگفتی!

stefan
8th April 2011, 01:26
سلام : من سیم کارت دایمی دارم گوشیم هم n72 هستش میشه در مورد gprsبگین وطریقه ی فعال کردن و قیمتش .ممنون

hossein206
8th April 2011, 08:38
سلام
دوست عزیز gprs همون اینترنته. و برای هر اپراتور کد خاصی برای فعال کردنش وجود داره که با یه سرچ کوچک در گوگل نتیجه میگیرید

M.T.karimi
8th April 2011, 09:21
با عرض سلام

نرم افزاری که پایین هست رو دانلود کنید با فرمت jar(جاوا)هستش
نرم افزار رو روی گوشی نصب کنید
حتما باید GPRSخط شما فعال باشه و خط شما هم 100تومان اعتبار داشته باشه****.**** .****فرقی نمیکنه
توی برنامه برید و گذینه ی SING UP رو انتخاب کنید
یه اسم یوزر برای خودتون انتخاب کنید و آدرس ایمیل خودتون رو وارد کنید
شماره موبایل خودتون رو به این صورت وارد کنید**9893513812+و اون 2 تا گذینه ی پاین رو تیک کنید و OK کنید تا ثبت نام شما شروع بشه
سرور این شرکت برای این که مطمعن بشه شماره ای که وارد کردید مال خودتونه یه کد فعال سازی از طریق SMS برای شما میفرسته اون کد رو تو نرم افزار وارد کنید اگر کد نیومد SEND PASSWORD AGIN رو انتخاب کنید میاد(کد رو به همراه نام یوزر تون حتما جای ذخیره کنید!!!چون بعدا ممکنه به دردتون بخوره)

در قسمت بعد حتما BUZZ NUMBER فعال بزارید
BUZZ NUMBER قابلیته جالبه اگر کسی با همین برنامه به شما اس ام اس بفرسته (اینجوری هم میشه اس ام اس داد به جز sms clasic)وشما تو نرم افزار نباشید به گوشیتون از ایتالیا یه تک زنگ میزنه ینی بیا تو نرم افزار اس ام اس داری
SMS CLASICهمون روشی هست که اول گفتم یعنی شما از طریق GPRSمیفرستید به سرور اون با SMSمیفرسته به طرف در واقع مخابرات دور زده میشه این وسط
در ضمن با این برنامه میتونید مستقیما به face bookوtwwter تون پیغام بفرستید!!چیزی که من تا حالا به این خوبی ندیدم پس حال اینش رو هم ببریدhttp://forum.mobile1.ir/images/smilies/12.gif
ایرانسل و همراه اول باید برن از اینا یاد بگیرن اپراتور بودنو

اخطار:
این نرم افزار تمام شماره های توی گوشی شما رو به سرور میفرسته و اونجا تو اکانت شما ذخیره میشه من هیچ مسئولیتی در این مورد به عهده نمیگیرم البته این سرور که مطعالق به اپراتور 3 ایتالیا هستش کاملا مطمعنه و شماره های شما جاش کاملا امنه گفتم که پس فردا شاکی نشید چرا نگفتی!

ممنون دوست عزيز !
اما متاسفانه به سرور مقصد متصل نميشه!
بعد از اينكه برنامه را باز ميكنيم يه لودينگ مياد كه از اون رد نميشه و خطاي شبكه ميده!
بنده شارژ كافي دارم تنضيمات كم كاملا درسته و سايت هاي ديگر در گوشي به خوبي باز ميشود!
با تشكر!

M_Repair
8th April 2011, 14:41
باسلام

دوست عزيز بايد توسايتش ثبت نام كني واين نرم افزارديگه جواب نميده وسايتش ثبت نام روقبول نميكنه