PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روش تست ECU روي ميز كار؟

علي اصلاني
27th August 2010, 00:17
با سلام

دوستان در صورت امكان آموزش تست ECU روي ميز كار رو ارسال نمائيد.

با تشكر

محمد دهقان
30th August 2010, 12:22
با سلام

دوستان در صورت امكان آموزش تست ECU روي ميز كار رو ارسال نمائيد.

با تشكر

سلام
منظور شما همون شبه سازه دوست عزیز
اول از همه شما نیاز به یک دسته سیم کامل ecu ماشین دارین فرقی نداره ساژم یا زیمنس یا بوش
بعد نیاز به سوکت ecuهای مختلف دارید تمامی مدلهایی که میخواهید تست کنید
بقیه وسائل هم که مشخصه
باطری +کوئل+فشنگی آب +انژکتور و.... بقیه اینها
حالا باید اینها رو به یک سیم کش داده تا براتون سر هم کنه

علي اصلاني
30th August 2010, 14:08
با تشكر

استاد عزيز آيا امكان تست فقط چراغ چك روي ميز كار هست. يعني ما تست كنيم ببينيم چراغ چك داريم يانه؟
من از روي نقشه چراغ چك رو پيدا كردم(s2000 ) ولي روي ميز دارم و وقتي روي ماشين ميزارم ندارم!!!!!
ممنون ميشم راهنمائي كنيد

محمد دهقان
30th August 2010, 22:30
با تشكر

استاد عزيز آيا امكان تست فقط چراغ چك روي ميز كار هست. يعني ما تست كنيم ببينيم چراغ چك داريم يانه؟
من از روي نقشه چراغ چك رو پيدا كردم(s2000 ) ولي روي ميز دارم و وقتي روي ماشين ميزارم ندارم!!!!!
ممنون ميشم راهنمائي كنيد

سلام
دوست عزیز این شبه سازی که من میگم همه چیز رو میشه باهاش تست کرد چون که سوکت عیب یاب هم با دسته سیمه و فقط کافیه شما یک دستگاه دیاگ داشته باشید تا بتونید تمامی کارهایی رو که یک ecu انجام میده رو تست کنید
چراغ چک+کوئلها +انژکتورها و همه چیزی رو که شما از یک ecu توقع دارید انجام بده
فکر نمیکنم چیزی فراتر از این شما لازم داشته باشید
حالا چرا شما چراغ چک روی شبه ساز دارید و روی ماشین ندارید ممکنه سیم کشی شبه سازتون درست نباشه

متشکرم

علي اصلاني
1st September 2010, 14:51
سلام
دوست عزیز این شبه سازی که من میگم همه چیز رو میشه باهاش تست کرد چون که سوکت عیب یاب هم با دسته سیمه و فقط کافیه شما یک دستگاه دیاگ داشته باشید تا بتونید تمامی کارهایی رو که یک ecu انجام میده رو تست کنید
چراغ چک+کوئلها +انژکتورها و همه چیزی رو که شما از یک ecu توقع دارید انجام بده
فکر نمیکنم چیزی فراتر از این شما لازم داشته باشید
حالا چرا شما چراغ چک روی شبه ساز دارید و روی ماشین ندارید ممکنه سیم کشی شبه سازتون درست نباشه

متشکرم

با تشكر از پاسخ شما استاد عزيز

من شبيه ساز ندارم ولي ميخوام يكي بخرم فقط چند سوال دارم كه ممنون ميشم جواب بديد.

1-آيا اين دستگاه نياز به دياگ هم داره؟(من شنيدم كامل هست)
2-قابل اطمينان هست !! يعني 100% ايراد رو درست تشخيص ميده؟
3- نظر شخصي خود شما چيست؟(بخرم يا نه)

با تشكر

محمد دهقان
1st September 2010, 19:14

من شبيه ساز ندارم ولي ميخوام يكي بخرم فقط چند سوال دارم كه ممنون ميشم جواب بديد.

با تشكر

سلام
نیازی به خرید نیست شما نیاز به یک دسته سیم کامل ecu دارید حالا یا ساژم یا زیمنس یا... فرقی نداره
خب بعد از اینها نیاز به یک کوئل دوبل +انژکتور +فشنگی ها +و تمام چیزهایی که به ecu مربوط میشه رو تهیه کنید
حالا کافیه اینها رو به یک سیم کش ماشین داده و بگید براتون سر هم کنه البته باید به کارش وارد باشه
در مرحله بعد شما نیاز به سوکت های ecu های مختلف دارید که به کنار دسته سیمی که ساختید اضافه کنید تا بتونید تمامی مدلها رو روش تست کنید
خب اگه دیاگ داشته باشید به سوکت عیب یاب شبه سازتون وصل میکنید و اون وقت تمامی کارهای ecu رو میتونید چک کنید
در مورد تشخیص 100% ایراد این شبه ساز نیست که باید تشخیص بده بلکه خود شمائید که باید تشخص بدید که ایراد از کجاست شبه ساز یک وسیله کمکیه مثل اهمتر که در تشخیص عیب به شما کمک میکند و بعد از تعمیر اگه ماشین دم دست نبود شما روی شبه ساز با کمک دیاگ میتونید تست کنید که ecu درست کار میکن یا نه؟
من توصیه نمیکنم برای خرید تا وقتی که خود شما میتونید بسازید چرا خرید
این طوری شما یک تجربه هم به دست میارید و با مراحل مختلف دسته سیم آشنایی پیدا میکنید

متشکرم

m.aminifar
21st September 2010, 23:48

با تشكر
سلام قیمت دستگاه چنده کدوم شرکت درست کرده

علي اصلاني
22nd September 2010, 08:44
سلام قیمت دستگاه چنده کدوم شرکت درست کرده

در پيام خصوصي پاسخ ارسال شد

.