PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید پروگرامر

PALERMO
27th August 2010, 02:53
سلام
ابتدا خوشحالم که عضو این سایت پر محتوا و فنی شدم و امیدوارم که بتونم بطور مناسب در ان فعالیت کنم..
سوالی از دوستان متخصص در امر الکترونیک و تعمیرات داشتم..
پروگرامر یه وسیله حیاتی برای یک تعمیرکار محسوب میشه و ضروری..
با توجه به تنوع این وسیله با برند و جنس مختلف در بازار گاه افرادی که تجربه زیادی در این زمینه ندارند ممکنه در خرید دچار اشتباه شوند و درست پروگرامر مورد نیاز کارشان رو نخرند..
قصد خريد پروگرامر برای کارم رو دارم اما زياد با اين محصولات اشنايي ندارم دو مدل و يا مارک بهم معرفي کردند
1-TNM
2-سوبرپرو3000
چون اکثر کارم تعمیرات رسیور هست پروگرامر رو فقط برای این خصوص میخوام که بتونه ایسی های موجود و مصرفی رسیور بازار ایران رو بخوبی ساپورت کنه و مشکلی در کارکرد با اون نداشته باشم..

به نظر دوستان من کدوم مدل پروگرامر رو بگيرم که هم داراي پشتيباني خوبي باشه و هم اينکه ايسي هاي پر مصرف و گاها منحصر بفرد رو ساپورت کنه ..

با تشکر از عزیزان

رامین فرهادی
27th August 2010, 14:06
سلام
ابتدا خوشحالم که عضو این سایت پر محتوا و فنی شدم و امیدوارم که بتونم بطور مناسب در ان فعالیت کنم..
سوالی از دوستان متخصص در امر الکترونیک و تعمیرات داشتم..
پروگرامر یه وسیله حیاتی برای یک تعمیرکار محسوب میشه و ضروری..
با توجه به تنوع این وسیله با برند و جنس مختلف در بازار گاه افرادی که تجربه زیادی در این زمینه ندارند ممکنه در خرید دچار اشتباه شوند و درست پروگرامر مورد نیاز کارشان رو نخرند..
قصد خريد پروگرامر برای کارم رو دارم اما زياد با اين محصولات اشنايي ندارم دو مدل و يا مارک بهم معرفي کردند
1-TNM
2-سوبرپرو3000
چون اکثر کارم تعمیرات رسیور هست پروگرامر رو فقط برای این خصوص میخوام که بتونه ایسی های موجود و مصرفی رسیور بازار ایران رو بخوبی ساپورت کنه و مشکلی در کارکرد با اون نداشته باشم..

به نظر دوستان من کدوم مدل پروگرامر رو بگيرم که هم داراي پشتيباني خوبي باشه و هم اينکه ايسي هاي پر مصرف و گاها منحصر بفرد رو ساپورت کنه ..

با تشکر از عزیزان

سلام علیکم
همانگونه که گفتید پروگرامر وسیله ضروری برای هر تعمیر کاری میباشد
اما دو مارکی که گفتتید هر دو از پروگرامر های خوب هستند و هر **** با سلیقه خودش برای خرید پروگرامر اقادم میکند
تا انجایی که بنده اطلاع دارم معاین و محاسن این دو را تقدیمتان میکنم و انتخاب ان به عهده خودتان میباشد
1- هردو از پشتیبانی خوبی برخوردار هستند اما پشتیبانی tnm بهتر و قویتر است
2- قیمت tnm نسبت به super pri پایین تر هست
3- هردو ایسی های موجود در بازار و روی دستگاهها ساپورت میکند
4- سرعت خواندن و پروگرام کردن سوپر پرو از تی ان ام بالاتر است
5-پروگرامر تی ان ام کار کردن ان بسیار ساده و فارسی میباشد
6- پروگرامر تی ان ام هر موقع مشکل برای دستگاه و یا پروگرام کردن ایسی بوجود بیایید میتوانید با شرکت سازنده تماس برقرار کنید و انها سریعتر شما را راهنمایی و هر گونه مشکل شما را برطرف میکنند
7- مهم تر از همه پول هزینه شده برای تی ان ام به جیب خود هموطنان عزیزمان میرود و ارز در داخل کشور می ماند و تشویقی هم برای اینگونه افراد میباشد
اما سوپر پرو ارز از کشور خارج میشود
8- اپدیت تی ان ام بروز میباشد
این موردهایی بود که الان حضور ذهن داشتم عنوان کردم اما بقیه کارها و انتخاب برای خرید پروگرامر بعهده خودتان میباشد
موفق و موید باشید

morteza 0228
27th August 2010, 14:12
سلام دوست عزیز من به شما TNM 2000 plus رو به شما معرفی میکنم چون خودم از مدل استفاده میکنم
سا پورت عالی داره و دارای تشخیص خودکار ic که قابلیت این رو دارند رو داره و قیمتش 190000 هزار تومان و اداپتور
48 pin که باهاش ریسیوراتو میتونی flash کنی وقیمت 60000تومان هست
من که ازش خیلی راضیم
به شما هم توصیه میکنم از این مدل تهیه کنید

PALERMO
27th August 2010, 15:54
تشکر از لطف دوستان
حقیقتش من هم قصد خرید تی ان ام رو دارم و بودجه ام به 3000 نمیرسه به شرکت هم زنگ زدم و گفتند قیمت210 تومن هست..
امروز یکی از دوستان بهم گفت که تی ان ام با قاب اصلی دارم چون برخی فروشنده ها قاب فابریک رو با نوع معمولی عوض می کنند و با هم فرق دارند ایا واقعا همچین چیزی هست؟
یه مطلب دیگه ایا تی ان ام ایسی فلش 16پین بزرگ برای رسیور استار تراک5000 s2 usb به شماره M25P32V و ساپورت می کنه؟ چندین کار داشتم میدادم بازار میگفت مبدل اونو نداره و براش یه مدار میسازه و هزینه بیشتری ازم میگرفت..
با تشکر

karim120
10th October 2010, 14:00
با سلام . میشه لطفا کنید یه شماره تماسی واسه خرید پروگرامر tnm بهم بدید. ممنون میشم .

pal-electronic
10th October 2010, 14:10
با سلام . میشه لطفا کنید یه شماره تماسی واسه خرید پروگرامر tnm بهم بدید. ممنون میشم .

دوست عزیز سلام
قیمت پروگرامر TNM2000 هم اکنون 225000 بدون هزینه پست میباشد
اگر خواستید بفرمایید تا برایتان ارسال نمایم

Mohsen7
4th December 2010, 00:42
سلام
آيا TNM ايپرام هاي 24XXX را هم پروگرام ميكند؟
با تشكر.

moghream
31st January 2011, 23:31
دوست عزیز سلام

اقای پناهی ایا یک پروگرامر ساده و ارزون واسه 95xx هست؟ فقط همین ایسی رو هم پروگرام کنه کافیه

kakmansour
15th November 2012, 13:46
با سلام من يك پروگرامر براي فقط رسيور مي خواستم لطفا نحوه خريد وپرداخت را بفرمائيد در ضمن براي من كه تازه كار هستم مي تونم استفاده كنم

araf52
15th November 2012, 15:25
سلام : راستش من نصابم دستگاهام میدم به کسی دیگه فلش بزنه کار با پرو گرامر را یاد ندارم ایا کار با ان ساده است یانه راستش چند نفری یاد دارند به کسی اموزش نمی دهند دوست دارم یکی بخرم مشکل من پولی نیست : در ضمن من قبلا جیتک می زدم و خازن های خراب تعویض می کردم با تشکر

ahmad7465
1st January 2013, 09:43
شماره تلفن براي خريد

elect2
1st January 2013, 11:33
سلام : راستش من نصابم دستگاهام میدم به کسی دیگه فلش بزنه کار با پرو گرامر را یاد ندارم ایا کار با ان ساده است یانه راستش چند نفری یاد دارند به کسی اموزش نمی دهند دوست دارم یکی بخرم مشکل من پولی نیست : در ضمن من قبلا جیتک می زدم و خازن های خراب تعویض می کردم با تشکر
سلام شما بدون هیچ ترسی پروگرمر را خریداری کنید البته بسته به نیازتان میتوانید TNM2000 یا 5000 را بگیرید چون معمولا راهنمای نصب و آموزش پروگرم کردن در ان وجود دارد به زبان فارسی
نکته دیگر اینه که حتی قبل از خرید میتونین فایل اموزشیشو از سایت یا اینترنت دانلود کنین و مطالعه کنید یک نکته مهمه دیگه اینه که حتی عملیات نرم افزار تی ان ام 2000 بصورت فارسیه (محیط نرم افزار) و کار کردن برای شما راحت تره
پس در نتیجه هر چه زودتر اقدام کنین

tune.top
12th January 2013, 20:20
باسلام.225000 !!!!این قیمت مال چه تاریخیست؟بیشترازاینها قیمت دادن

IRANIA
12th January 2013, 20:40
باسلام.225000 !!!!این قیمت مال چه تاریخیست؟بیشترازاینها قیمت دادن

دوست عزیز اگر دقت کنید تاریخ پست مربوط به حدود 2سال پیش است
الان حدود 430هزار تومان است

tune.top
17th January 2013, 23:33
این قیمتی که شما میگید مال چه تاریخیست؟

tune.top
17th January 2013, 23:35
ببخشید پست رو نخوندم

toti
18th January 2013, 00:48
ببخشید چون تاپیک در مورد راهنمایی هست من تاپیک جدید باز نکردم تا راهنمایی کامل تری باشید برای آینده:
یک سوال
در حال حاضر TNM5000 که برای کار با ECU توسط شرکت فروخته میشود ظاهرا تغییراتی دارد.آیا با این پروگرامر که مخصوص ECU هست امکان پروگرام آی سی های معمولی را هم خواهد داشت؟

hojat_ramezani
18th April 2013, 15:32
دوست عزیز سلام

با سلام میخاستم ببینم الان هم قیمت پروگرمر tnm 2000 همون 225000 هست من یکی میخام

ANET
16th May 2013, 02:13
:rolleyes::smile::confused:اقا پناهی عزیز بنده خریدار هستم سوالی داشتم خدمتتان طرز استفاده ازاین محصول ساده است یانه...... در ضمن بنده مهارت بالایی در دانلود نرم افزار ریسور وابگرید ان ونصب وراه اندازی کل سیستمهای ماهواره ایی وجزئیات انها دارم اما تا به حال با پروگرامر کار جیتک وفلش ان را تجربه نکردم تعمییر کار ریسور هم در منطقه ما کم بوده وان تعداد هم قیمتهای گزافی برای تعمیر میخواهند خیلی خوب میشد اگر خودم میتوانستم این کار را انجام دهم ....خرید از جنابعالی به چه صورت است لطف کنید ارسال کنید این ایدی بنده feribest_1350***********
شماره تماس

ASHKAN-NO
16th May 2013, 02:33
:rolleyes::smile::confused:اقا پناهی عزیز بنده خریدار هستم سوالی داشتم خدمتتان طرز استفاده ازاین محصول ساده است یانه...... در ضمن بنده مهارت بالایی در دانلود نرم افزار ریسور وابگرید ان ونصب وراه اندازی کل سیستمهای ماهواره ایی وجزئیات انها دارم اما تا به حال با پروگرامر کار جیتک وفلش ان را تجربه نکردم تعمییر کار ریسور هم در منطقه ما کم بوده وان تعداد هم قیمتهای گزافی برای تعمیر میخواهند خیلی خوب میشد اگر خودم میتوانستم این کار را انجام دهم ....خرید از جنابعالی به چه صورت است لطف کنید ارسال کنید این ایدی بنده feribest_1350***********
شماره تماس

درود
عزیز این پست برای خیلی وقت پیش هست
برای خرید از سایت رسمی اقدام کنید
کار کردن با دستگاه بسیار ساده هست
فقط یک بار کافیه استفاده کنید همه چیز اتوماتیک هست
ضمنا قرار دادن شماره تلفن و ایمیل هم خلاف قوانین هست
موفق باشید.
TNM ELECTRONICS- پروگرامر و کارت اسکوپ (http://www.tnmelectronics.com/)

ANET
19th May 2013, 02:24
عزیز این بروگرامرها مخصوصا 5000برای تمامی ایسی فلشهای ریسورها جواب میدهد

ASALAK
20th May 2013, 21:31
دوستان سلام

TNM یکی از بهترین پروگرامرهای بازار هستش ودارای پشتیبانی وساپورت خوبی میباشد
من شخصا از مدل +2000 استفاده میکنم وخیلی ازش راضیم
واز دوست خوبم امیر ایسی سپاسگدارم کخ این دستگاه را د رمدت خیلی کمی برایم ارسال کرد