PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبدیل فرمت موبایل به سایر فرمت ها

karim_9
29th August 2010, 05:46
با سلام
من با گوشی موبایل فیلم برداری حالا میخوام بریزم روی سیدی با دستگاه وی سی دی پخش کنه به چه فرمتی باید تبدیل کنم تا اون جایی که من عقلم میرسه باید با فرمت datزده بشه اگه لطف کنین راهنمای برفرماین ممنون میشم خیلی امتحان کردم ولی نشده نرم افزار datهم پیدا نکردم

Meisam-Alishahi
29th August 2010, 11:41
با سلام
من با گوشی موبایل فیلم برداری حالا میخوام بریزم روی سیدی با دستگاه وی سی دی پخش کنه به چه فرمتی باید تبدیل کنم تا اون جایی که من عقلم میرسه باید با فرمت datزده بشه اگه لطف کنین راهنمای برفرماین ممنون میشم خیلی امتحان کردم ولی نشده نرم افزار datهم پیدا نکردم

هوالعلیم
با سلام ، شما با برنامه IMTOO 3GP Converter و یا با برنامه Super Video Converter می توانید مشکلتان را حل کنید شما می توانید با پسوند vcd در برنامه Super Video Converter و یا با پسوند wmv در برنامه IMTOO 3GP Convertor تبدیل تان را انجام دهید

موفق باشید:(81):

jaffar
2nd September 2010, 23:39
با سلام

دوست عزیز بهترین نرم افزار برای تبدیل تمام فرمتهای ویدیویی و صوتی با سرعت و کیفیت بسیار بالا Xilisoft Video Converter Ultimate 6.0.7 Build 0707 هست که میتونید آخرین ورژنش رو از تایپیک زیر دانلود کنید:

دانلود یک تبدیل کننده ویدیویی همه کاره به همراه امکان ویرایش و برش فیلم Xilisoft Video Converter Ultimate 6.0.7 Build 0707 (http://kiansat.kim/showthread.php?p=13204#post13204)

در ضمن این نرم افزار فرمت VCD رو داره و براحتی میتونید تمام فایلهای خود رو به هر فرمتی بخواهید تبدیل کنید.