PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مدیران و کاربران محترم بخش کامپیوتر لطفا راهنمایی نمایید

pal-electronic
2nd September 2010, 12:22
سلام
چند روزیست که سیستم من دچار مشکل شده است و به صورت اتوماتیک کانکشن اینترنت خاموش میشود .
بعد از این اتفاق حتما باید سیستم را ریستارت کنم و بعد از آن این پیام نمایش داده میشود
چرا ؟ وچیست ؟
لطفا راهنمایی بفرمایید

20086

omidi
5th September 2010, 13:09
سلام. من مسئول اين بخش نيستم ولي يه اطلاعاتي دارم. اول چك كنيد ببينيد سيستم ويروسي نباشه. توضيحاتتون هم كامل نيست.

pal-electronic
5th September 2010, 13:21
سلام. من مسئول اين بخش نيستم ولي يه اطلاعاتي دارم. اول چك كنيد ببينيد سيستم ويروسي نباشه. توضيحاتتون هم كامل نيست.

دوست عزیز سلام
از پاسخگویی شما سپاسگزارم
مشکل برطرف شده است
با تشکر موفق باشید

SURENA
10th September 2010, 03:48
جناب پناهی سلام و خسته نباشید. اگه امکانش هست طریقه برطرف کردن این مشکل رو بیان کنید تا من و دوستان دیگر از تجربیات شما استفاده کنیم. از لطف شما سپاسگذارم

حامد کیانمهر
10th September 2010, 04:14
دوست گرامی

این مشکل به طور عمده در Service Pack 2 از Windows XP دیده می شود که به روز رسانی های لازم برای آن صورت نگرفته و بعضی Pack های مربوط به سرویس Startup در آن موجود نیست. پیشنهاد خود ماکروسافت برای رفع مشکل ، به روز رسانی ویندوز است. با توجه به اینکه به روز رسانی ویندوز بسیار حجیم و زمان بر است ، آنچه برای رفع این مشکل لازم است را از میان فایل های Update ویندوز پیدا کرده و در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید این فایل را که در قالب یک فایل اجرایی 6 مگابایتی است از اینجا (http://parsaspace.com/files/6037938884/iransetup_generic_host_process_for_win32.zip.html) یا اینجا (http://www.4shared.com/file/259696991/705dadc1/IranSetup_Generic_Host_Process.html) دریافت و نصب کنید. توجه کنید اگر ویندوز شما هنگامی که بر روی سیستم نصب می کردید Service Pack 2 بوده و در اثر به روز رسانی های ویندوز ، اکنون به Service Pack 3 تبدیل شده است احتمالاً این فایل مشکل شما را حل نخواهد کرد و با Error مواجه خواهید شد. اما بد نیست آن را تجریه کنید.

این مشکل در اثر ویروس به وجود نمی آید و اگر این فایل مشکل شما را حل نکرد ، Windows Repair انجام دهید.

تجربه
پیشنهاد من انتی ویروس کاسپر اسکای رو روی سیستم خود را نصب کنید. من توی کافی نت کار می کردم و سرور اصلی با همین پیغام مواجه می شد. و اینترنت رو قطع می کرد. مجبور به ری استارت می شدیم. تا اینکه این فایل ها رو دانلود و استفاده کردیم و از کاسپر استفاده کردیم مشکل ما حل شد.