PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش کامل و حرفه ای تبديل فيلم هاي شما به DVD با منو حرفه اي توسط برنامه ConvertXtoDvd بصورت یک فایل PDF

jaffar
20th September 2010, 18:26
با سلام خدمت دوستان عزيز

خيلي از عزيزان دوست دارن كه فيلم هايي رو كه در اختيار دارن و با فرمت هاي مختلفي هستش رو به DVD تبديل كنند و چه بهتر كه اين DVD داراي يك منو حرفه اي هم باشه . خوب بعضي از عزيزان با ورژن قبلي برنامه ConvertXToDVD كار كردند و تا حدودي به اين برنامه آشنايي دارند .

ورژن جديد اين برنامه با كارايي هاي بيشتر و امكان ساخت يك منو حرفه اي لذت كار با اين برنامه رو 2 چندان كرده . من در اين تاپيك سعي كردم كه به طور كامل تمام نكات قابل استفاده با اين برنامه رو خدمت شما توضيح بدم .

من در اينجا آموزش حالت ديفالت از منو هايي كه اين برنامه در اختيار شما قرار داده رو توضيح ميدم كه شما با تغييرات در اون بتونيد منو ها رو از حالت ديفالت ديفالت خارج كرده و خودتون يك منو باب ميل خودتون طراحي كنيد .
خوب عزيزان ميتونند ورژن جديد اين برنامه رو از تاپيك ذيل به همراه كرك اون دريافت كنند:

تبدیل هر فرمت فیلم به DVD برای پخش در دستگاه Player خانگی با قدرتمندترین و معروفترین نرم افزار برای این کار ConvertXtoDVD 4.1.2.336 final (http://kiansat.kim/showthread.php?t=13385)

توجه:

دوستان عزيز بعلت زیاد بودن تعداد تصاویر و عکسهای آموزشی و شلوغ شدن ادیتور سایت در اثر بالا بودن تعداد عکسها تصمیم گرفتم نسخه PDF اين آموزش رو داخل سایت آپلود کنم تا دانلود کنید.

با تشکر

جعفر