PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونه محل کار یا مغازه خود را تبلیغ می کنید ؟

pal-electronic
21st September 2010, 12:14
سلام
چگونه محل کار یا مغازه خود را تبلیغ می کنید ؟
درج در اینترنت ؟
آگهی های تبلیغاتی و پخش در شهر؟
با تعمیر درست ؟
با گرفتن اجرت کم ؟
یا ......
دوستان لطفا نظرات خودشان را ارائه دهند

رامین فرهادی
21st September 2010, 12:39
سلام
چگونه محل کار یا مغازه خود را تبلیغ می کنید ؟
درج در اینترنت ؟
آگهی های تبلیغاتی و پخش در شهر؟
با تعمیر درست ؟
با گرفتن اجرت کم ؟
یا ......
دوستان لطفا نظرات خودشان را ارائه دهند

سلام علیکم

جناب پناهی من بر این عقیده هستم که

مشک انست که خود ببوید نه انست که عطار بگوید

به نظر من نیاز به تبلیغات و پخش اگهی نیست همانطور که تعمیر درست و بدون عیب و گرفتن اجرت مناسفانه تبلیغی محکم و پر سرعت بین مشتری و مردم میباشد

در واقع کار از بنده تعریف و تمجید خواهد کرد نه پخش اگهی و یا تبلیغ توسط صدا و سیما

azarbai
22nd September 2010, 10:09
من هم با رامين فرهادي موافقم - ياشاسين

karim_9
22nd September 2010, 14:26
با سلام منم با اقا رامین موافقم کار خوب نیاز به تبلیغ نداره پس باید در موقع تعمیر بیشتر دقت کنیم نقص در کار نمونه همین باعث جلب مشتری میشه

davodpor
22nd September 2010, 15:53
با سلام منم با اقا رامین موافقم کار خوب نیاز به تبلیغ نداره پس باید در موقع تعمیر بیشتر دقت کنیم نقص در کار نمونه همین باعث جلب مشتری میشه

با سلام هنگامیکه تبلیغ نباشد کار کم میشود هر چند استاد ان کار باشید ولی اگر کار نباشد استادی معنا ندارد دقیقا معلم بدون دانش اموز معنا ندارد ودانش اموز بدون معلم هم معنا ندارد اگر تبلیغ نباشد خیلی از کارهای دهن پر کن که هیچ کاری هم ندارند وخیلی ساده تعمیر میشوند دیگر وجود ندارد وکارهای گیر بیشتر میشود کم کم علاقه تعمیراز بین میرورد کارهای تازه هم پول خوب دارد هم محبوبیت تعمیر بیشتری وهم مشهوریت بیشتری .بعنوان مثال وقتی کسی یک تلوزیون قدیمی برای تعمیر می اورد ووسیله ان نیست مشتری انتظار دارد ان دستگاه تعمیر شود اما خبر از ان قطعه ندارد وتعمیرکاران دیگر هم می گویند اینکه کاری نداره ام در حقیقت قطعه نیست اگر کار جدید بیاید ومشتری را حتی یک هفته معطل کنی وبگی قطعه نیست سریع قبول میکنه واگر تعمیر بشه کلی از شما تشکر میکنه وتبلیغ

saman 20
22nd September 2010, 19:27
باسلام
دوستان منم با آقا کریم موافقم کار خوب یه بحثه . اطلاع مردم از کار شما یه بحث خیلی از مشتری ها برای اولین بار مراجعه میکنند یا از یه شهر دیگه یا مثل شهرستان ما از یه روستا میان .اگر تبلیغات در حد اطلاع رسانی باشه خیلی خوبه
ممنون

غدیر
7th April 2011, 00:08
سلام
یک تعمییر خوب از یک تعمییر کار باتجربه ودارای اطلاعات روز به وجود می آید وبا داشتن امکانات وقطعات کاری ودر آخر خوش قول بودن وکار رابه موقع تحویل دادن ورضایت مشتری از همه مهمتر است که خود تبلیغی جدا گانه است و
اما کارهای تبلیغاتی دیگر هم هر از چند گاهی چند پوستر وکارت تبلیغ چاپ ومنتشر شود وبه فروشگاههای بزرگ دادن اطلاعات لازم جهت تعمیر و دستگاههای خراب باز هم می تواند تبلیغ خوبی باشد.

bbc90
8th January 2012, 02:19
سلام من هم با كار خوب وتميز موافقم.تبليغات هم تا حدي كه لوس نشه .بنده بسيار موفق بودم وجالبه بدونيد اين را مديون رفت آمد با همكاران -حسود نبودن-سرعت ودقت در كار -واجرت بالا هستم !!!بله تعجب نكنيد من از اجرت پايين گرفتن خاطرات بدي دارم از همكاران خواهش ميكنم به كارشون افتخار كنند ونزارند مشتري كارش را باپول كمي كه ازشون ميگيريد مقايسه كنه....كلاس كارمون را پايين نياريد:friends:

samaneh2000
8th January 2012, 09:42
نظر من
در تبلیغات هر عاملی نقش خود را دارد اگر کسی کارش را به درستی انجام ندهد مطمئنا برایش تبلیغات در جهت منفی صورت می گیر و بلعکس کسی که کارش را به خوبی و بی عیب و نقص انجام دهد قطعا تبلیغات مثبت خواهد بود

تبلیغات از رسانه هم نقش خود را دارد اگر من هر چه هم کارم را درست و بی عیب و نقص انجام دهم ولی کسی از محل کارم و نمونه کارم اطلاعی نداشته باشد چه فایده دارد .
اجرت کم یا زیاد بخصوص در کارهای تعمیراتی نقش کمی دارد بهتر است اجرت منصفانه در نظر گرفته شود نه کم نه زیاد .من حاضرم به خاطر یک تعمیر بی عیب و نقص اجرت بیش تری بپردازم تا اینکه اجرت کم تری پرداخت کنم و مجبور شوم دوباره کاری کنم ولی حاضر نیستم وقتی دو نفر کار را به یک صورت و در یک حد انجام می دهند به کسی که اجرت بیش تر می گیرد مراجعه کنم .