PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک مخصوص درخواست بایوس مادربرد Elitegroup

pal-electronic
11th October 2010, 21:56
تاپیک مخصوص درخواست بایوس
مادربرد Elitegroup

دیوانه3
22nd November 2014, 06:08
باسلام خدمت همه عزیزان بنده اخرین فایل بایوس منتشرشده برای مینecs p4m800 pro-mورزن2 رامیخواستم یا نرم افزارانلاین ابدیت کردن بایوس این مادربردالایت که درحال حاضرفعال است قراربدیدباتشکر.

bahram chobin
22nd November 2014, 10:02
باسلام خدمت همه عزیزان بنده اخرین فایل بایوس منتشرشده برای مینecs p4m800 pro-mورزن2 رامیخواستم یا نرم افزارانلاین ابدیت کردن بایوس این مادربردالایت که درحال حاضرفعال است قراربدیدباتشکر.
از این لینک دانلود کن
http://www.ecsusa.com/ECSWebSite/Product/Product_Detail.aspx?DetailID=673&CategoryID=1&MenuID=16&LanID=9

دیوانه3
22nd November 2014, 13:42
باسلام فایل موردنظرازسایت اروپایی که گفتیدچون سرورچین وگلوبال دردسترس نبودولی الان دانلودکردم میخوام انتقال بدم پیغامerror.file rom id incorrectمیده خواهش میکنم علتش بگید هم رمddr1وهمdd2میخوره باتشکرمنظرجوابتان هستم.

دیوانه3
22nd November 2014, 15:59
باسلام ایا کسی ازعزیزان قادربه حل مشکل بنده نیست تشکر.

M.Salehi
22nd November 2014, 20:19
باسلام ایا کسی ازعزیزان قادربه حل مشکل بنده نیست تشکر.

سلام

دوست عزیز مین برد و فایل بایوس تاریخش قدیمی هست
علت اینکه میخواهید بایوس رو اپدیت کنید چی هست؟
سیستم بالا میاد؟

دیوانه3
23rd November 2014, 01:50
باسلام اگه ممکنه نسخه جدیدش قراربدین ممنون میشم بله ویندوزاکس پی و8نصب میشه ولی سون به هیچ وجه.تشکر

bahram chobin
23rd November 2014, 10:29
سلام
دوست عزیز اون لینکی که دادم خدمتتون آخرین ورژن هستش
بعضی مواقع بایوس تو محیطset upآپدیت نمیشه چون بایوس جدید ممکنه cpuو رم رو ساپورت نکنه و ازcpuو رم از نوع دیگه ای ساپورت کنه و سیستم برا نصب ورژن جدید ارور میده
در بعضی مواقع ممکنه بایوس آپدیت بشه و سیستم دیگه بالا نیاد دلیلش هم عدم ساپورت cpuو رم هستش
برا نصب ویندوز7شما بایستی ترتیب نصب ویندوز ها رو رعایت کنی
اولxp
دوم7
سوم8
تا زمانیکه ویندوز8شما فرمت نشه شما نمیتونی7نصب کنی

M.Salehi
23rd November 2014, 10:56
باسلام اگه ممکنه نسخه جدیدش قراربدین ممنون میشم بله ویندوزاکس پی و8نصب میشه ولی سون به هیچ وجه.تشکر

سلام

برای مین بردهای قدیمی تا یک زمان خاصی آپدیت ارائه میشه اون لینک که دوستمون گذاشتند
آخرین ورژن این مدل هست

در ضمن مشکل شما با آپدیت بایوس حل نمیشه چونکه شما گفتید ویندوز 8 نصب شده

الان فقط یک نکته مبهم هست شما توضیح بدید

ویندوز 7 رو مستقل می خواهید نصب کنید یعنی روی سیستم فقط 7 باشه ؟
یا اینکه روی ایکس پی نصب میکنید که دوتا ویندوز داشته باشید؟

دیوانه3
23rd November 2014, 14:18
باسلام وتشکرازهمکاری همه وین7 مستقل میخوام نصب کنم فقط یکنکته اززمانی که وین8نصب کردم وحالا هرچی میخوام ویندوز اکس بی همنصب کنم نمیشه ازستاب واردمیشم وبوت میشه وین8 فرمت میکنم وک÷ی فایل اکس بی هم میریزه ووقتی ریست میشه ودوباره بالا میاد بجای اینکه واردهحیط نصب ویندوزبشه یکدفعه مانیتورمیزنه سیکنال نیست وخاموش میکنم ودباره بالا میادبازهم به همین صورت مگه اینکه وین8نصب کنم همچین مشکلی بوجودنمیادباتشکریعنی الان نه وین اکس بی ونه7نصب نمیشه.

M.Salehi
23rd November 2014, 15:05
باسلام وتشکرازهمکاری همه وین7 مستقل میخوام نصب کنم فقط یکنکته اززمانی که وین8نصب کردم وحالا هرچی میخوام ویندوز اکس بی همنصب کنم نمیشه ازستاب واردمیشم وبوت میشه وین8 فرمت میکنم وک÷ی فایل اکس بی هم میریزه ووقتی ریست میشه ودوباره بالا میاد بجای اینکه واردهحیط نصب ویندوزبشه یکدفعه مانیتورمیزنه سیکنال نیست وخاموش میکنم ودباره بالا میادبازهم به همین صورت مگه اینکه وین8نصب کنم همچین مشکلی بوجودنمیادباتشکریعنی الان نه وین اکس بی ونه7نصب نمیشه.

سلام

الان با همون سیستم دارید کار میکنید؟
منظورم اینه یه کامپیوتر دیگه دمه دست دارید تا هارد رو بهش متصل کنید و از طریق ویندوز اون کامپیوتر درایو c خودتون
رو با فرمت ntfs فرمت کنید دوباره رو سیستم خودتون نصب و ویندوز رو نصب کنید

دیوانه3
23rd November 2014, 15:26
باسلام مجددالان باهمون سیستم کارمیکنم سیستم دیگه هم دارم مگه این فرمت بافرمت ابتدایی نصب ویندوزتفاوتی میکنه وین8 البته مشکلی نداره درست کارمیکنه ممنون ازاینکه کمک میکنیدالان بایدجای برم بعدا ممنون میشم انلاین بودیدکمک کنیدبازم ممنون ازشما.ممنون میشم نظرتون راجب اینکه ویندوز7بهتره یا8 بدونم برام مهمه.

M.Salehi
23rd November 2014, 15:31
خواهش میکنم دوست عزیز وظیفه ما هست
خوب:

من احتمال میدم چون شما دوتا ویندوز قبلا نصب کردید شاید تو دوتا درایو هر کدوم از ویندوزها رو نصب کردید
مثلا ویندوز ایکس پی درایو c و ویندوز 8 درایو D
اگه اینطور باشه هارد رو به اون یکی سیستم متصل کنید هر دو درایو رو فرمت کنید

اگه نه فقط روی درایو C ویندوز نصب کرده بودید بازم به اون یکی سیستم متصل و درایو C رو یکبار فرمت کنید
بعد به سیستم اصلی وصل و مراحل نصب رو ادامه بدید

نتیجه رو اعلام کنید

دیوانه3
25th November 2014, 16:41
باسلام وخسته نباشیدمجددبنده هارددیسک بایک سیستم دیگه فرمت کردم ووین اکس پی بخوبی نصب شدولی وین7 نصب نمیشه باتشکر.

M.Salehi
25th November 2014, 18:11
باسلام وخسته نباشیدمجددبنده هارددیسک بایک سیستم دیگه فرمت کردم ووین اکس پی بخوبی نصب شدولی وین7 نصب نمیشه باتشکر.

سلام

خوب توضیحات بنده رو در پست قبلی مطالعه کردید؟
الان معلوم میشه شما دوتا ویندوز نصب میکنید یکی ایکس پی و یکی سون درسته؟

دیوانه3
25th November 2014, 19:44
باسلام مجددبنده 2ویندوزنصب نکردم فقط یک ویندوزدردرایوسی وقتی درایوسی فرمت کردم ویندوز7قراردادم تانصب کنم بکل نصب نمیشه ودرغیراینصورت بنده فرق 2ویندوزمیدونم وجبورشدم فقط ویندوزاکس پی نصب کنم.

M.Salehi
25th November 2014, 20:00
باسلام مجددبنده 2ویندوزنصب نکردم فقط یک ویندوزدردرایوسی وقتی درایوسی فرمت کردم ویندوز7قراردادم تانصب کنم بکل نصب نمیشه ودرغیراینصورت بنده فرق 2ویندوزمیدونم وجبورشدم فقط ویندوزاکس پی نصب کنم.

دوست خوبم چرا ناراحت میشی
مگه من گفتم شما فرق دوتا ویندوز رو نمیدونی ؟
آخه از اول تاپیک من هی پرسیدم دوتا ویندوز میزنید یا یدونه شما جواب نمیدید

خوب ببینید شما بهتره با یدونه سیدی ویندوز هفت دیگه تست کنید شاید خوده سیدی مشکل داره من خودم تو هفته حداقل
چندتایی ویندوز نصب میکنم تو بعضی سیستم ها اگه دی وی دی رایتر ضعیف شده باشه هم چنین مشکلاتی بوجود میاد
بهرحال کامپیوتر پیش شماست و من فقط از روی گفته های شما جواب میدم

نتیجه رو اطلاع بدید