PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افزایش صدای گوشی E250 - E250d سامسونگ

علي اصلاني
12th October 2010, 00:58
با سلام
براي افزایش صدای گوشی E250 سامسونگ ؛
ستاره مربع 8999 ستاره 8378 مربع رو وارد کرده و سپس مراحل زیر را دنبال کنید :

22825

گزینه H/w test را انتخاب کنید
گزینه audio setting را انتخاب کنید
گزینه iis normal2 را انتخاب کنید و rx vol را انتخاب و برای level ها اندازه را که می خواهید انتخاب کنید و گزینه save را بزنید و از آن خارج شوید

میتونید مراحل افزایش را به گزینه های زیر بگزارید تا بلندگو خش خش نکند.

level 1 =180
level 2 =238
level 3 =280
level 4 =345
level 5 =395
level 6 =452
level 7 =600
level 8 =1000
level 9 =2000
level 10 = 3500
level 11 = 5000
level 12 = 7000
level 13 = 9000
level 14 = 10000

amin2
6th February 2011, 01:09
سلام خسته نباشید
اول تشکر میکنم به خاطر این ترفند بسیار جالب بعد میخواستم لطف کنید و نرم افزاری مربوط به این گوشی به من بدهید که بتوانم با اون وگوشی سامسونگ e-250 با خط ایرانسل یا همراه اول از طریق کامپیوتر به اینترنت کانکت شوم. لطف کنید این نرم افزار و چگونگی کارکردن با ان را به من بدهید .
با تشکر فراوان

علي اصلاني
11th February 2011, 20:03
سلام خسته نباشید
اول تشکر میکنم به خاطر این ترفند بسیار جالب بعد میخواستم لطف کنید و نرم افزاری مربوط به این گوشی به من بدهید که بتوانم با اون وگوشی سامسونگ e-250 با خط ایرانسل یا همراه اول از طریق کامپیوتر به اینترنت کانکت شوم. لطف کنید این نرم افزار و چگونگی کارکردن با ان را به من بدهید .
با تشکر فراوان

دوست عزيز شما از اين نرم افزار كه در لينك زير گذاشتم استفاده كنيد

Samsung New PC Studio (http://kiansat.kim/showpost.php?p=51127&postcount=6)

amin2
12th February 2011, 00:43
سلام خسته نباشید به خاطر نرم افزار خیلی ممنون هستم ولی با این سرعت اینترنت من نمیتوانم دانلود کنم می خواستم ببینم اگه میشه این نرم افزار را خریداری کنم و شما با پست برایم بفرستید لطفا بگویید که ادرسم را کجا وارد کنم بچه اصفهان مبارکه هستم با تشکر فراوان از مدیر محترم سایت

علي اصلاني
12th February 2011, 23:48
سلام خسته نباشید به خاطر نرم افزار خیلی ممنون هستم ولی با این سرعت اینترنت من نمیتوانم دانلود کنم می خواستم ببینم اگه میشه این نرم افزار را خریداری کنم و شما با پست برایم بفرستید لطفا بگویید که ادرسم را کجا وارد کنم بچه اصفهان مبارکه هستم با تشکر فراوان از مدیر محترم سایت

دوست عزيز اگر براتون مقدور هست يك پكيج كامل نرم افزار براي گوشيتون تهيه كنيد و تا زماني كه اين گوشي رو در اختيار داريد مشكلي از بابت نرم افزار و غيره نداشته باشيد .
اگر در خصوص تهيه پكيج و يا هر نرم افزاري مشكل داشتيد با پيام خصوصي اطلاع دهيد تا بنده نسبت به تهيه و ارسال اون شما رو راهنمائي كنم

ariantk
13th February 2011, 02:48
باسلام چرامن گوشدE250دارم این عمل انجام میدم ولی شمارهها رووارد میکنم هیچ عملی انجام نمیشه

علي اصلاني
13th February 2011, 11:05
باسلام چرامن گوشدE250دارم این عمل انجام میدم ولی شمارهها رووارد میکنم هیچ عملی انجام نمیشه

دوست عزیز این روش تست شده هست .
چک کنید ببینید کجای کار شما ایراد داره:dani:

amin2
14th February 2011, 02:10
سلام در مورد خرید این پکیج نرم افزاری لطفا مرا راهنمایی فرمایید که این نرم افزارهم داخلش باشه
با تشکر فراوان

amin2
15th February 2011, 23:59
سلام من همچنان منتظر جواب هستم چونبه این نرم افزار خیلی احتجاج دارم لطفا مرا راهنمایی فرمایید
با تشکر واحترام

علي اصلاني
16th February 2011, 00:15
سلام من همچنان منتظر جواب هستم چونبه این نرم افزار خیلی احتجاج دارم لطفا مرا راهنمایی فرمایید
با تشکر واحترام

به چشم دوست عزيز كمي فرصت بديد تا يك پكيج مناسب براتون تهيه كنم .با عجله كاري درست نميشه

علي اصلاني
20th February 2011, 20:35
با تشکر واحترام

شرايط با پيام خصوصي ارسال گرديد

amin2
2nd March 2011, 00:54
سلام لطف کنید ادر ستون را به من بدهید که بتوانم این نرم افزار را از شما بگیرم. با تشکر فراوان

علي اصلاني
3rd March 2011, 00:38
با تشکر واحترام

شرايط با پيام خصوصي ارسال گرديد

سلام لطف کنید ادر ستون را به من بدهید که بتوانم این نرم افزار را از شما بگیرم. با تشکر فراوان

بنده با پيام خصوصي شرايط رو براي شما ارسال كردم ولي تا امروز پاسخي دريافت نكردم!!

amin2
4th March 2011, 00:01
سلام باید ببخشید که دور جواب دادم من این نرم افزار را میخوام تا این نرم افزار را یا روی گوشی یا روی کامپیوتر نصب کنم تا بتوانم از طریق گوشی وخط همراه اول یا ایرانسل به اینترنت کانکت بشوم همین لطفا راهنمایی کنید
باتشکرفراوان

علي اصلاني
4th March 2011, 00:45
سلام باید ببخشید که دور جواب دادم من این نرم افزار را میخوام تا این نرم افزار را یا روی گوشی یا روی کامپیوتر نصب کنم تا بتوانم از طریق گوشی وخط همراه اول یا ایرانسل به اینترنت کانکت بشوم همین لطفا راهنمایی کنید
باتشکرفراوان

دوست عزيز سعي مي كنم در اسرع وقت نرم افزار و آموزش رو براي شما ارسال كنم

amin2
5th March 2011, 00:20
خیلی ممنون من منتظرتون هستم
با تشکر

amin2
5th March 2011, 23:16
سلام من همچنان منتظر شما هستم
باتشکر

M_Repair
6th March 2011, 02:57
باتشکرفراوان

باسلام

دوست عزیز به پست زیرمراجعه کنید

آموزش انتقال اینترنت موبایل به کامپیوتر با کابل usb - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک (http://kiansat.kim/showthread.php?p=55675#post55675)

amin2
7th March 2011, 01:00
سلام ممنون از این توضیح ولی من نرم افزار مربوطه که سیستم گوشی را بشناسه ندارم دوم اینکه اموزش ساخت کانکشن مربوطه را به صورت تصویری نشان دهید
ممنون از لطفت