PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست بورد اوراقی گوشی سونی اریکسون مدل k770

ahmad66i
15th October 2010, 03:38
با سلام خدومت دوستان. از همگی عزیزان درخواست دارم اگه بورد اوراقی مدل k770 سونی اریکسون دارن به من اطلاع بدن البته کانکتور ال سی دیش سالم باشه. منتظر راهنماییتون هستم. یا علی

vida
23rd October 2010, 00:22
با سلام برد اوراقی k770 من دارم در باره چی می خواهی راهنمایی کنم

ahmad66i
23rd October 2010, 02:36
با سلام برد اوراقی k770 من دارم در باره چی می خواهی راهنمایی کنم

سلام دوست خوبم. مرسی که اهمیت دادی و چواب دادی. والا من گوشیم افتاد تو آب بردمش تعمیرگاه گفت اتصالی داره بعدش گفت کانکتور ال سی دیش باید عوض شه. یه چند روزی اسیر شدیم تا رفت تهران گرفت براش حالا دیروز رفتم پیشش میگه آی سی لایتش هم رفته والا پاک گیچم کرده الان دو هفتست که میگه امروز فردا.
حالا برد شما مشکلش چیه عزیز ؟

علي اصلاني
23rd October 2010, 09:30
با سلام

با تجربه اي كه من دارم پيشنهاد ميكنم از پيگيري موضوع تعويض برد گوشي خودداري كنيد .به دليل اينكه ارزش هزينه كردن رو ندارد و نتيجه كار خوب از آب در نخواهد آمد.

ahmad66i
23rd October 2010, 20:48
با سلام

با تجربه اي كه من دارم پيشنهاد ميكنم از پيگيري موضوع تعويض برد گوشي خودداري كنيد .به دليل اينكه ارزش هزينه كردن رو ندارد و نتيجه كار خوب از آب در نخواهد آمد.

سلام دوست خوبم. آقا این برد شما رو من میخوام . میخوام قطعاتشو بندازم رو یه برد دیگه البته بعضی هاشو. سلفش سالمه ؟ بردتون روشنه یا خاموش ؟