PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونه روی سی دی قفل گذاری کنیم ؟

ahmad66i
16th October 2010, 03:16
سلام دوستان. میخوام دی وی دی رایت کنم و روی اون پسورد بذارم یا مثلا وقتی اتوران اون باز میشه پسورد بخواد اگه هست راهنمایی کنید. ممنون

Meisam-Alishahi
17th October 2010, 11:13
سلام دوستان. میخوام دی وی دی رایت کنم و روی اون پسورد بذارم یا مثلا وقتی اتوران اون باز میشه پسورد بخواد اگه هست راهنمایی کنید. ممنون

هوالعلیم
با سلام شما میتوانید با این برنامه ها بر روی DVD یا CD قفل گذاری کنید ، WIN LOCK , TZ EXE PROTECT,TZCOPY,COPY KILLER

موفق باشید

pj1356
19th October 2010, 14:45
باسلام و خسته نباشیدوتشکرازراهنمایتون

jaffar
21st October 2010, 22:27

سلام

در بین نرم افزارهای خارجی چیزی وجود نداره که نشه قفلش رو شکست اگر نرم افزار کاربردی بخواهید باید از نرم افزارهای ایرانی استفاده کنید دکه اونم پولی هست.

ahmad66i
22nd October 2010, 02:02
سلام

در بین نرم افزارهای خارجی چیزی وجود نداره که نشه قفلش رو شکست اگر نرم افزار کاربردی بخواهید باید از نرم افزارهای ایرانی استفاده کنید دکه اونم پولی هست.

سلام . منظورتون از پولی بودن چیه ؟ اگه میشه اسم نرم افزارو بگید. ممنون

jaffar
22nd October 2010, 21:50
سلام . منظورتون از پولی بودن چیه ؟ اگه میشه اسم نرم افزارو بگید. ممنون
دوست عزیز امروز یک نرم افزار بسیار قوی(100 درصد گارانتی) در این زمینه معرفی کردم که میتونید از تایپیک زیر دانلود کنید:

نرم افزاری قدرتمند و عالی برای قفل گذاری بر روی CD , DVD و فلش مموری جهت حفاظت از اطلاعات ( 100 درصد گارانتی ) Master Voyager 2.65 (http://kiansat.kim/showthread.php?p=35084#post35084)
موفق باشید

ahmad66i
23rd October 2010, 02:54
دوست عزیز امروز یک نرم افزار بسیار قوی(100 درصد گارانتی) در این زمینه معرفی کردم که میتونید از تایپیک زیر دانلود کنید:

نرم افزاری قدرتمند و عالی برای قفل گذاری بر روی CD , DVD و فلش مموری جهت حفاظت از اطلاعات ( 100 درصد گارانتی ) Master Voyager 2.65 (http://kiansat.kim/showthread.php?p=35084#post35084)
موفق باشید

سلام دوست خوبم. از نرم افزاری که گذاشتی ممنون هنوز نصبش نکردم ولی قطعا خودشه.
یه مشکل دارم . من ویندوزم 7 هستش و هر وقت تمهای اونو عوض میکنم بعد از خاموش روشن کردن تم تنظیم شده به حالت پیش فرض برمیگرده میشه راهنماییم کنید چیکار کنم ؟

ARIYA
23rd October 2010, 06:21
سلام دوست خوبم. از نرم افزاری که گذاشتی ممنون هنوز نصبش نکردم ولی قطعا خودشه.
یه مشکل دارم . من ویندوزم 7 هستش و هر وقت تمهای اونو عوض میکنم بعد از خاموش روشن کردن تم تنظیم شده به حالت پیش فرض برمیگرده میشه راهنماییم کنید چیکار کنم ؟

درود
معمولا دوحالت بیشتر ندارد
اول کارت گرافیک و تنظیمات آن (که باید درست نصب شده باشد و حتما از درایور مخصوص کارت گرافیک خودتان استفاده کنید نه درایوری که ویندوز اتوماتیک نصب میکند)
دوم اکتیو نبودن و یا ناقص بودن ویندوز که لودر اکتیو کردن را برای شما ضمیمه کردم (اگر نمیدانید اکتیو شده یا نه بر روی مای کامپیوتر کلیلک راست کنید و گزینه آخر را بزنید
در پایین نوشته شده ویندوز active یا not active) ابتدا فایل اول را نصب و سپس لودر را اجرا کنید(این لودر روی اکثر ورژنها جواب داده است اگر کار نکند
باید از یک لودر یا کد دیگر برای اکتیو کردن استفاده کنید)

ahmad66i
23rd October 2010, 16:31
درود
معمولا دوحالت بیشتر ندارد
اول کارت گرافیک و تنظیمات آن (که باید درست نصب شده باشد و حتما از درایور مخصوص کارت گرافیک خودتان استفاده کنید نه درایوری که ویندوز اتوماتیک نصب میکند)
دوم اکتیو نبودن و یا ناقص بودن ویندوز که لودر اکتیو کردن را برای شما ضمیمه کردم (اگر نمیدانید اکتیو شده یا نه بر روی مای کامپیوتر کلیلک راست کنید و گزینه آخر را بزنید
در پایین نوشته شده ویندوز active یا not active) ابتدا فایل اول را نصب و سپس لودر را اجرا کنید(این لودر روی اکثر ورژنها جواب داده است اگر کار نکند
باید از یک لودر یا کد دیگر برای اکتیو کردن استفاده کنید)

سلام دوست من. والا من به قسمت مربوطه رفتم که عبارت windows is activated درج شده بود. عکس اونو میذارم لطف کنید مشاهده و بفرمایین که چیکار کنم البته هنوز لودر اکتیو کردن را نصب نکردم. ممنون.

ahmad66i
28th November 2010, 15:41

موفق باشید

سلام من نمیتونم با نرم افزار فوق Master Voyager 2.65 (http://kiansat.kim/showthread.php?p=35084#post35084) روی سی دی یا دی وی دی یا فلش مموری قفلی بذارم لطفا راهنمایی کنید. با تشکر