PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات ومشکلات گوشی های سامسونگ

علي اصلاني
22nd October 2010, 16:18
با سلام

شما دوستان عزيز در اين تاپيك ميتوانيد، سوالات و مشكلات گوشي هاي سامسونگ را مطرح و از طرف مديران بخش نوكيا و ساير سروران مطلع ، پاسخ هاي مناسبي را دريافت كنيد

رعايت نكات زير ، باعث گرفتن جواب دقيق در اين تاپيك خواهد بود

1 - همراه با طرح سوال يا مشكلتون ، لطفاً مدل گوشيتون را مشخص كنيد و درصورت امكان ورژن نرم افزار را هم ذكر كنيد

2 - تا حد ممكن به جزئيات مشكلاتتون بپردازيد تا پاسخ دهنده با ديد باز به ارائه راه حل بپردازد

3 - از زدن پستهاي تكراري بشدت بپرهيزيد و اگر احياناً احساس ميكنيد به سوالتون پاسخ داده نشد .

4 - لطفاً از طرح سوالات يا مشكلات گوشي خود ، از طريق پيغام شخصي به شدت بپرهيزيد ، چون هم وقت گير بوده جواب به سوالات در پيغام شخصي و هم اينكه مشكل و سوال شما ممكن است سوال يا مشكل ديگر دوستان باشد ، در نتيجه جواب به سوالات يا مشكلات در تاپيك موجب استفاده تعداد بيشتري از سروران خواهد بود و مانع دوباره كاري و صرف وقت بيشتر ميشود

5 - لطفاً از ارائه سوال يا مشكلات ساير گوشي هاي در اين تاپيك بپرهيزيد.

.

VAHIDSAT
17th January 2011, 22:43
سلام بر مدیران گرامی
درخواست مهمی از شما عزیزان دارم
گوشی که مدلشو ذکر کردم دچار ضربه شده
بعد ازروشن نمودن گوشی ارم سا مسونگ و مدل گوشی رویت می شود و هر چند لحظه صفحه خاموش وروشن می شود. کلیدهای گوشی هم موقع روشن شدن از کا ر می افتد.لطفا من را راهنمایی کنید.
پیشا پیش کمال تشکر و قدر دانی از شما سروران گرامی را دارم.

sjmousavi
22nd April 2011, 11:28
سلام
من یک i8000 دارم که مشکل lcd دارد
موضوع را به طور کامل در تایپ
http://kiansat.kim/showthread.php?t=23331
قرار داده ام
لطفا کمک کنید

hamed_p
26th June 2011, 00:43
سامسونگ مدل gt-s3600

کد مادرش رو میخواستم اگر محبت کنید ممنون میشم گوشی رو خاموش کردم روشن که میکنم کد میخواد

با تشکر

zz_amir_zz
26th June 2011, 01:05
سلام
فريم واره جديد و رسمی برای
I9003 GALAXY
نيومده؟

uoota
20th November 2011, 23:35
سلام
گوشی من مشکل در اس ام اس های دریافتی داره و حداکثر 30 تا اس ام اس توی اینباکس نگه نمیداره
و هی ارور میده
اگر کسی میدونه باید چیکارش کنم ممنون میشم بهم بگه

گوشی من s5233 هست star

hosaini 2000
21st November 2011, 10:39
سلام
گوشی من مشکل در اس ام اس های دریافتی داره و حداکثر 30 تا اس ام اس توی اینباکس نگه نمیداره
و هی ارور میده
اگر کسی میدونه باید چیکارش کنم ممنون میشم بهم بگه

گوشی من s5233 هست star

دوست عزیز
گوشیهای سامسونگ تعداد کمی از پیامها را در اینباکس ذخیره میکند...
شما میتوانید پیامهای مورد علاقه خود را در بخش My folder و یا همان فولدر
شخصی ذخیره و نگهداری کنید ..که حدود 200 پیام قابل ذخیره است..
البته این تعداد میتواند در گوشیهای مختلف سامسونگ متغیر باشد
شما پیام دریافتی را در اینباکس باز کنید
گزینه ویرایش پیام را از منوی آپشن اجرا کنید
سپس از همان منوی آپشن گزینه ذخیره در فولدر شخصی را انتخاب کنید
در اینصورت پیام بدون نام پیام دهنده در فولدر شخصی ذخیره خواهد شد.

mohammadbist
26th January 2012, 23:03
سلام دوستان
میشه گوشی سامسونگ مدل D980 رو به صورت نرم افزاری فلش کرد؟
ضمنا ورژن نرم افزار این گوشی رو چطوری میتونم بدست بیارم؟
باتشکر

kr@l k@mel
4th December 2012, 01:50
مشکل فرمت نشدن حافظه داخلی گالگسی s

با سلام به همه دوستان . برام یه گالگسی اس اوردن که حافظه داخلی فرمت نمیشه .
اقدامات انجام شده . فرمت از داخل خود گوشی . فرمت با کد ریسیت کارخانهای سامسونگ . بردن به صفحه ریکاوری و فرمت از اونجا که حل نمیشه . فلش کردن گوشی .

دوستان لازم به ذکر هست که تعدادی عکس و mp3 داخل فلش هست و در ضمن ویروس new folder.exe و regsvr.exe هم داره اما هر کاری میکنم فرمت نمیشه و هر چی میریزم داخلش قبول میکنه اما انگاری هیچ چیزی نریختی . یه چیز دیگه که فرمت هم میشه اما دوباره محتوا برمیگرده .
ممنون از راهنمایی شما عزیزان

*Padideh*
4th December 2012, 13:09
گوشی شما حافظه داخلیش کرش (Crash) شده... شما با ی تعمیرکار وارد نشون بدید ..

kr@l k@mel
4th December 2012, 15:41
گوشی شما حافظه داخلیش کرش (Crash) شده... شما با ی تعمیرکار وارد نشون بدید ..

بنده تعمیر کارم محبت کنین اگه شماتیکی چیزی دارین یا راهنمایی میتونین بکنین ممنون میشم

غدیر
22nd August 2013, 00:57
سلام
فراموش شدن پسور گوئشی سامسونگ کربی تو
دوستان در این مورد چه پیشنهاد وراه حلی دارید؟

amin888
26th November 2013, 23:07
سلام گوشی من گلکسی ایس می باشد گوشی نام کاربری و رمز می خواد ولی من یادم نمیاد باید چیکار کنمم

NPS2014
27th November 2013, 00:09
سلام گوشی من گلکسی ایس می باشد گوشی نام کاربری و رمز می خواد ولی من یادم نمیاد باید چیکار کنمم

درود دوست گرامی شما باید گوشیتان را به یک نمایندگی سامسونگ برید تا قفل آن را برایتان باز کند موفق باشید

ali13581358
28th November 2013, 20:35
سلام گوشی سامسونگ گلکسی GT-S6310N دارم می خوام فارسی بنویسه ؟ منو فارسی داره ولی صفحه کلید فارسی نداره ممنون میشم راهنمایی کنید

NPS2014
28th November 2013, 23:36
سلام گوشی سامسونگ گلکسی GT-S6310N دارم می خوام فارسی بنویسه ؟ منو فارسی داره ولی صفحه کلید فارسی نداره ممنون میشم راهنمایی کنید

درود دوست گرامی شما ابتدا به جایی که می خواهید پیام بنویسید بروید و در روی صفحه کلید پیام اونجا فونت FAوENنوشته شده با ضربه زدن به اون قسمت فارسی تایپ می شود نتیجه را اعلام نمایید

akbar1368
11th December 2013, 21:28
سلام من جدیدا رام ورژن 4.3 روی گوشی گلکسی نوت 2 نصب کردم بنا به دلایلی از این رام خوشم نیومد و رام قبلیه گوشیم 4.1.2 بود حالا میخام رام قبلیمو نصبش کنم تو برنامه اودین ارور میده . رام 4.1.2 رو دانلود کردم از دو سایت مختلف ولی باز ارور میده اگه میشه راهنماییم کنید خیلی کارم گیره ممنون
مدل گوشیم :samsung galaxy note 2
gt-n7100

ASHKAN-NO
11th December 2013, 22:16
درود
عزیز من زیاد سر رشته ای ندارم
ولی فکر کنم شما چون سیستم را ارتقاء دادی
دیگه نمیشه به ورژن قبلی برگردی
برای برگشت فکر کنم باید نرم افزار اصلی تغییر
پیدا کنه
بقول دوستان گفتنی فلش بشه

mirbabaei
6th January 2014, 01:39
سلام چند روزی هستش با گوشی GT-B7722 مشگل دارم با فلش لودر تمام مراحل و انجام میدم استارت میکنم کلید ولم بالا و تعویض سیم و نگه مبدارم درایور نصب میشه ولی عملیات دانلود انجام نمیشه مشگل از چی هستش درضمن ورژن نصب شده روی گوشی JPJI1 هستش الان میخوام JPKA1 و نصب کنم . یکمی با ورژن قبل هنگ میکنه. ممنون میشم سریع پاسخ بدهید...

organ1361
10th January 2014, 16:05
سلام من گوشی b5512 (گلکسی y pro duos ) رو دارم ولی هر وقت که گوشی خاموش میشه روشنش میکنم مموری کارتم پیغام damage رو میزنه و باید حتما مموری رو format کنم اونم از طریق کامپیوتر فرمت کنم تا بحالت قبل برگرده .که همه اطلاعاتم ازبین میره.
مشکل و راه حل چی میشه...ممنون میشم کمک کنید.

shasasa
10th January 2014, 17:04
درود
عزیز من زیاد سر رشته ای ندارم
ولی فکر کنم شما چون سیستم را ارتقاء دادی
دیگه نمیشه به ورژن قبلی برگردی
برای برگشت فکر کنم باید نرم افزار اصلی تغییر
پیدا کنه
بقول دوستان گفتنی فلش بشه از کجا می تونم نرم افزار اصلی پیدا کنم من هم همچینن مشکلی هم دارم ؟ مشه راهنمایی کنید با تشکر

mazmaz1
10th January 2014, 18:03

سلام
یک نرم افزار کیبرد نصب کنید
مثل Go keyboard البته بعدش persian for go key board
یا نرم افزار Persian soft keyboard
فارسی رو در لیست زبانهای نرم افزار کیبرد حتما تیک بزنید
البته بعضی از گوشی ها مثل این مدل یکم دردسر هستند

mazmaz1
10th January 2014, 18:14
سلام من جدیدا رام ورژن 4.3 روی گوشی گلکسی نوت 2 نصب کردم بنا به دلایلی از این رام خوشم نیومد و رام قبلیه گوشیم 4.1.2 بود حالا میخام رام قبلیمو نصبش کنم تو برنامه اودین ارور میده . رام 4.1.2 رو دانلود کردم از دو سایت مختلف ولی باز ارور میده اگه میشه راهنماییم کنید خیلی کارم گیره ممنون
مدل گوشیم :samsung galaxy note 2
gt-n7100

سلام
دانگرید کردن گوشی گاهی سخت انجام میشه
این گوشی یکم خطریه نرم افزار زدنش
گاهی بوتش میپره و مساله ساز میشه و تا خرابی Emmc هم میره
بدون مطالعه کاری نکنید

shasasa
10th January 2014, 18:57
من روی گوش مدل
Galaxy S 4 رام 4.3 نصب کردم به دلیل مشکالاتی که داره می خواهم به همون 4.2 بر گردونم هر کار می کنم نمشه ارور مده کمک کنید باید چه کار کنم ایا راهی هستش؟ نرم افزار هستش اگر وجود مشه بگین از کجا می تونم تهیه کنم. با تشکر از شما

shasasa
11th January 2014, 19:42
سوال ما را جواب بدهید؟؟؟؟

HrM.MOB!LE
13th January 2014, 00:30
سوال ما را جواب بدهید؟؟؟؟

باسلام
جواب شما در دو پست بالاتر هم داده شده
در ادامه باید بگم میشه دانگرید کرد ولی باید بدید براتون انجام بدن بهتره با باکس انجام بشه و حتما قبل هر اقدامی بکاپ از گوشی داشته باشید
باسپاس

shasasa
13th January 2014, 10:56
دادش مشه کمی بشتر توضیح بدهید ؟ یا فایل تصویری اموزش؟ بزارید

HrM.MOB!LE
15th January 2014, 01:17
دادش مشه کمی بشتر توضیح بدهید ؟ یا فایل تصویری اموزش؟ بزارید

باسلام
باکس شما چی هست؟
کجاش رو توضیح بدم عزیز
مشکلتون رو بفرمایید کجای کار براتون مفهوم نیست؟
باسپاس

shasasa
15th January 2014, 21:40
چند تا سوال دارم.1 . نرم افزار باکس چی هستش ؟2. کارش چی هستش ؟ 3.
باکس شما چی هست؟ از کجا بفهم چه ؟ 4.نرم افزار باکس از کجا تهیه کنم فایل اموزشی هم داره 5. با این نرم افزار حتما می تونم برکردمنونم رام 4.3 به 4.2 شرمنده سوالاتم زیاد شود با تشکر از شما

HrM.MOB!LE
15th January 2014, 23:48
باسلام
باکس سخت افزار هست و برای کار شخصی هزینش نمی ارزه
بهتر هست با هزینه 10-20 به خدمات موبایل مراجعه نمایید
باسپاس

modern
2nd May 2014, 21:32
درخواست روش آنلاک کردن سامسونگ S III گلکسی مدل GT-I9300
سلام عرض ادب
گوشی مدل ذکر شده نیاز به آنلاک کردن داره.ممنون میشم بفرمایید چکارکنم وچه کدی رو وارد کنم.سپاسگذارم.( وقت زیادی نمونده.گوشی ضمانت نداره)

رضا شارپ
22nd August 2014, 15:58
باسلام خدمت اساتید گرامی .گوشی سامسونگ 5233 GT-Sدارم رمزشرا فراموش کردم.ازشما درخواست کمک دارم.

*IRAN*
22nd August 2014, 16:26
باسلام خدمت اساتید گرامی .گوشی سامسونگ 5233 GT-Sدارم رمزشرا فراموش کردم.ازشما درخواست کمک دارم.

درود ببرید نمایندگی مجاز موفق باشید

vahid6630
22nd August 2014, 16:40

به قسمت ریکاوری بروید و فول وایپ نمایید

noov
24th February 2016, 17:18
با سلام با فرض سالم بودن دستگاه با وجود آنتن ایراد عدم ثبت سیم کارت میدهد این کار در ایرانسل وهمراه اول امتحان شد لطفا دوستان راهنمایی کنند.

KOUROSH 5
30th December 2016, 03:28
با سلام خدمت اساتید محترم:
گوشی سامسونگ مدل:SGH-T989D گلکسی 2 دارم که بعضی وقتها به هنگام تماس گرفتن و زنگ خوردن نه صدایی میاد و نه صدای منو شخص مقابل میشنوه و بعضی وقتها هم بدون مشکلی کار میکند توضیح اینکه: گوشی را یکبار ریست کردم ولی
عیب همچنان باقیست ممنون میشوم در صورت امکان مشکل گوشی را بفرماید و یا راهنمایی کنید با تشکر و سپاس:dani:

lampard8
14th April 2017, 20:07
گوشی سامسونگ G5 دارم رمز دادم واسه گوشیم . اما یادم رفته. چطوری میتونم بدون فلش زدن گوشی رو باز کنم

setareh1
10th August 2017, 13:02
با درود به همکاران
موبایل سامسونگ مدلSAMSUNG GT-S6272 زبان فارسی در لیست انتخاب زبانها نیست چگونه میشود زبان فارسی را اضافه کرد ؟ با سپاس

@sorena
10th August 2017, 13:26
با درود به همکاران
موبایل سامسونگ مدلSAMSUNG GT-S6272 زبان فارسی در لیست انتخاب زبانها نیست چگونه میشود زبان فارسی را اضافه کرد ؟ با سپاس

سلام
برخی مدلهارا میشه با ابدیت وفلش کردن فارسی کرداگه این برنامه فارسی شرکتی روی گوشی نباشه کمی روی سرعت گوشی تاثیرمیزاره

شاپور اول
1st November 2018, 02:45
سلام گوشی قدیمی دارم رمز تلفن دادم الان فراموش کردم کسی میتونه کمکم کنه

jkarimi1
25th December 2018, 11:12
سلام
گوشیم gt-i9300 هست از دیروز تا حالا شماره میگیرم میزنه not registerd on network
زنگ بهش میزنی بوق میخوره گوشی زنگ نمیخوره
فلش کردم نشد
بازگشت به کارخانه هم نشد ایراد چیه؟
چطوری رفع میشه؟

jkarimi1